• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Mpug Mxingu

  1. Soutěž Soutěž o nejlepší rozvinutelnou budovu

    Ahoj :) Trošku mi vadí, že domky na sebe velkou většinou nenavazují. Každý je jiný a málokdy se podaří vytvořit celý jednotný blok několika domků. Mě se časem podařilo sestavit celou staroegyptskou čtvrť (přijďte se podívat), ale to je výjimka. Odtud můj návrh : Navrhuji rozvinutelnou budovu...
  2. Soutěž O nejlepší budovu Nezbedné terapie

    doktor čaroděj a jeho sbírka pavouků
  3. Diskuze O nejlepší dovolenou

    4+14=21 nebo ještě víc?
  4. Soutěž O nejlepší dovolenou

    „Tak jakou pohádku si řekneme dnes?“ zeptala se Lilian své malé neteře, když ji po večerním zpívání ukládala do obláčkové postýlky. „O babičce!“ vykřikla malá Helian. Lilian se zasmála, „Ty chceš slyšet pohádku o babičce? Tak tu ti neřeknu, protože žádnou neznám. Téměř všechno co se vykládá o...
  5. DS - pytle mincí

    Získat pytel mincí je pro mě téměř nemožné, protože jeden pytel mincí potřebuje téměř polovinu mého trezoru. Volné místo získám snad jedině tím způsobem, že mince vyházím u obchodníka a to se proklatě prodražuje a kazí hru. V dobrodružství jsme jich dali dohromady patnáct a potřebujeme dalších...
  6. Soutěž Mpug Mxingu

    Do pokrývky zabalená a spoutaná Lilian slyšela jen nekonečné bušení mnoha kopyt. Po dlouhé době koně konečně zastavili, čísi paže ji zvedly a kamsi nesly, postavily ji na zem a uvolnily pokrývku i pouta. Lilian se nadechla a rozhlédla se. Viděla jen tmu a plameny v kovaných mísách kolem skalních...
Nahoru