• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Mistylady

  1. Mistylady

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ve hře se objevilo nové tlačítko, pod diamanty přidali modré plus, když se na to klikne, dostane se člověk na nákup diamantů a uplně na konci je nějaká denní odměna a jde vybrat. Dostala jsem manu. je to jen v mobilní aplikaci, na pc to tam nemám, nevíte o tom někdo něco? Teprve to testují nebo...
  2. Mistylady

    Lednové soutěžinky

    56
  3. Mistylady

    Nelze ověřit Nelze se přihlásit do hry

    Tak pomohlo promazat úplně všechno. Což bych nečekala, když jeden svět fungoval :))
  4. Mistylady

    Nelze ověřit Nelze se přihlásit do hry

    Mám to samé, začalo to dělat včera. Na svět 1 se přihlásím, na svět 2 ne.... stejný prohlížeč. Zasekne se načítání na 23/26 a dál ani ťuk :)) verze 1.73.4 Verze 72.0.3626.109 (Oficiální sestavení) (64bitový) flash 32.0.0.142(64bitový) Win 7 home premium 1920x1080
  5. Mistylady

    Diskuze Kouzlo zimy

    Protočeno přes 700 vloček a strom nikde :)) Druhý svět to samé. Asi jsem celý rok zlobila a to je dnešní nadílka :D
  6. Mistylady

    Opraveno Nelze přidat VB do divů

    v1.59.2 Google chrome Verze 67.0.3396.99 (64bitový) 30.0.0.134 Windows 7 Home Edition 1920x1080 5/5 nelze přidávat body do divů ostatním hráčům, vlastní divy jsou v pořádku
  7. Mistylady

    Diskuze Dobrodružství společenství

    @ramaloke: sadistický masochista jedině :D Jinak dobrodružství mě baví, vždycky to uhrajeme na všechny truhly, ale je pravda, že je to moc často. Jednou za dva měsíce by úplně stačilo.
  8. Mistylady

    Diskuze Úkolová linie Dny hudby

    Za mě super event. Tím, že jsem si nachystala dopředu ty jednodenní věci, za což patří můj velký dík iDavisovi, tak jsem to měla hotové za 3 dny :)) Navíc v době konání turnaje relikvie nebyly problém. Za mě super akce :))
  9. Mistylady

    Není chyba šeptání na chatu

    v1.55.5-(b032bbac9) (2018-06-05 12:59) Google chrome Verze 67.0.3396.79 (64bitový) 30.0.0.113 Windows 7 Home Edition 1920x1080 Arendyll i Winyandor 5/5 nelze šeptat na chatu
  10. Mistylady

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    Na tabletu mi to běží, na mobilu mám taky problém 7/16 a prostě to nejede ani po přeinstalaci. zasekne se to na nabíhání na 7/16 a finito.
  11. Mistylady

    Diskuze Podzimní událost

    Tak už jsem akci dodělala a jen budu čekat na odměny :)) Potřebuji budovy na populaci jako sůl.
  12. Mistylady

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Skončili jsme 15ti :))
  13. Mistylady

    Diskuze Připravte se na maškarní!

    Ukol číslo je 5 je nakoupit u obchodníka.... ale chtělo to po mě křišťál, který vyrábím, což je nesplnitelné..naštěstí jsem koupila svitky a přijalo to, maji to blbě napsané.
  14. Mistylady

    Diskuze Okouzlující strom

    Taky hotovo, a u 16 mi stačila zvýšit budova.
  15. Mistylady

    Zadání 2. úkol

    NAKLADAČ OBELHAT VALOUN ÁMOSE REDL AHA SN A TAJENKA: NOVÁ RASA Body: 10
Nahoru