• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Miroslav12

  1. Miroslav12

    Diskuze Elvarianský karneval

    Já mám úkoly v angličtině, jak je to možné?
  2. Miroslav12

    Diskuze Elvarianský karneval

    Abych byl upřímný já se tady v tom fóru moc neorientuji a jako samozřejmě, čím dýl hru hraju, tím více zkušeností , chaloupka se mi prostě moc nepovedla, myslím okolo ty budovy, těch jsem právě moc nezachytil díky tomu že jsem začal agresivně, já jí měl hotovou v jednom městě velmi rychle, jenže...
  3. Miroslav12

    Diskuze Elvarianský karneval

    Jirinazel Jaký brečet??? Nevím jestli můj příspěvek na vás působí jako že tu brečím, tak tedy prosím . Další člověk mi dává najevo že nemá smysl sem cokoliv psát. // Odstraněna citace. Jumala
  4. Miroslav12

    Diskuze Elvarianský karneval

    Doufám že ten systém úkolů a odměn, nebude nastaven tak jako při chaloupce. Já zpočátku jel na plný pecky a ke konci jsem přicházel o krásné budovy, na které jsem neměl dostatek mašlí, protože se v podobě odměny za splněný úkol, který většinou trval celý den, snížil počet mašlí z 50 na 20. Takže...
  5. Miroslav12

    Nelze ověřit Zmizely

    Ahoj, tak už se to srovnalo, včera večer se objevily :).. Ahoj díky za info, ale v tom systému rad a pomocí než bych se doklikal, to bych se na to raději vytento :D.. už se objevily zpátky, takže je to v pořádku. Příspěvky sloučeny. Embla
  6. Miroslav12

    Nelze ověřit Zmizely

    Zdravím, dnes se mi stalo, že mi zmizely dva lískové pařezy a dva kusy pily, jen vizuálně, zboží prostě visí ve vzduchu, mohu ho přijímat a v prázdném prostoru kde stála například pila, se mi zobrazí jen lišta výroba a vylepšit..budova nikoliv. U druhého města (elfí) ten problém mám taktéž, jen...
  7. Miroslav12

    Zadání O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Chaloupka je kompletní, chybí už jen vánoční stromeček :)..
  8. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    Byla to odměna za to že jsem byl nejaktivnější při nějakém vyzkoumání divů, tak nějak to bylo napsáno a zároveň jsem dostal kouzla a zboží. Druhý den po přihlášení tam nic nebylo a poznal jsem to právě kvůli denní farmě, poněvadž jsem jí měl čerstvě vyzkoumanou a žádné zboží jsem v tu chvíli...
  9. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    Nikoliv, já se špatně nedíval, protože jak jsem zmínil, objevilo se mi zboží v inventáři které jsem ještě nestihl vyrobit, holt chybička se vloudila, já denní farmu právě vyzkoumal a chvíli po té se mi objevila ta hláška že jsem získal to a to a zároveň to dostal. Ale nechci se tu přít když mi...
  10. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    @Pauleo To je sice možné, ale mně to druhý den zmizelo nenávratně a jak jsem to poznal? Jednoduše, denní farmu jsem měl čerstvě vyzkoumanou a žádné zboží jsem v tu chvíli z té farmy ve skladu neměl a najednou se mi tam objevilo a druhý den už tam nebylo. Takže asi tak :). // Odstraněna citace...
  11. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    Včera se mi stala zajímavá věc, tak si brouzdám po svém městě když tu najednou jsem obdržel oznámení že jsem byl nejaktivnější při nějakém vyzkoumání divů a dostal odměny ve formě kouzel a dokonce zboží které se vyrábí v denní farmě :), dnes po přihlášení kde nic tu nic : D... nestalo se to také...
  12. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    Přesně jak píše Pauleo, po technické stránce by to snad neměl být takový problém to zrealizovat když ostatní budovy také jdou teleportovat. U těchto budov jako je třeba mnou zmiňovaná budova ráj mořských panen, by mi ani tak nešlo o pozdější vrácení na hrací pole jako spíš získat úlomky kouzel...
  13. Miroslav12

    Kouzla Teleport

    Dobrý den, navrhoval bych, aby kouzlo teleportace šlo použít i na kouzelné budovy ze soutěží, abych je mohl později z inventáře vyměnit za úlomky kouzel. Zrovna dneska jsem zlikvidoval ráj mořských panen na úrovni 2, mám jednu kompletní a tohle byl pro mě takový bonus v jistém čase, dnes jsem se...
  14. Miroslav12

    Diskuze Kouzlo zimy

    Díky za odpověď, já hraju obě města a jsem ve výzkumu zhruba stejně na sedmém stupni ve výzkumu a 50 tisíc bodů plus mínus :). Jinak já jsem pouze mobilní hráč, na kompu nehraju, ale uvažuji o tom. Měj se ahoj
  15. Miroslav12

    Diskuze Kouzlo zimy

    A navrh abych byl naštvaný jsem dostal jeden VB :(.. diamanty v háji, urychlovače v háji.. Odstraněna citace. Embla
Nahoru