• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Mijecek

  1. povinný úkol - nemůžu dále

    Díky všem,hlavně Lovec Krys ! Smázání portálu opravdu není řešení,vyzkoušel jsem už před dotazem. Informace o změně statusu úkolů na nepovinné je přesně to,co jsem potřeboval.Takže díky moc !!!
  2. povinný úkol - nemůžu dále

    Dobrý den! V lvl Půlčíci jsem se dostal do situace,kdy nemůžu splnit povinný úkol.Snad někdo pomůže,nebo poradí. Mám maximum zdrojů osadníků (tedy max nashromážděno z max možných,jako Pikantní chléb 3400/3400 atd.) a dostal jsem úkol "Nasbírej x chlebů,x polévek a x želé". Bohužel už mám splněn...
  3. Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

    Hmm,přijde mi to docela nelogické,že to sečte základ i bonus dohromady. Jak je to potom u setů,kde jsou např. mince v základu a bonus je elixír ap.? To se prostě smíchá hrách,čočka a fazole a uvede se celkový výsledek? A taky dost zamrzí,když to dává nějakých 11000 many /6600 základ + 4400...
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ahoj! Ten začátek je už na normál serveru,nebo u vás na betě?
  5. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Vidím jen úkoly 1-13,to asi není vše?Ale rozhodně díky!!! :) //Příspěvky spojeny. Forseti.
  6. Není chyba Zvětšení obtížnosti

    Po aktualizaci ve čtvrtek 11.1.2018 se mi zvětšila obtížnost hry.Z provincií lehkých (zelené) se staly střední (žluté) atd. Jsem v levelu V těsně před koncem a potřebuji obsadit ještě 10 provincií,takže je to dost nepříjemné! :-( Svět Winyandor,lidi.
  7. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Jéé,kdes našel všechny úkoly,pls?
  8. Opraveno Nefunguje vytváření kouzla v Akademii

    Ahoj! Také mám tento problém,ale např. Magický Dar mi vytvořit jde. Prohlížeč Google Chrom.
  9. Zadání 1. pár příkladů

    1 - Maximální možný počet políček stavebního prostoru za daného předpokladu je 3300. 2 - Plocha získaná za diamanty za daných podmínek zabere 1/12 z výše udané hodnoty.
Nahoru