• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Mehmed

  1. Noční rozklad

    Nemám. V napojení se nic nezměnilo.
  2. Noční rozklad

    Všechno prověřím a uvidím. Diky
  3. Noční rozklad

    Ale mé divy jsou zpátky na 10 rozpadu. Tak asi budu psát na podporu. Díky
  4. Noční rozklad

    Ahoj. Existuje nějaký limit, kde se při jeho překročení všechny prastaré divy vrátí zpět na 10 procent rozpadu? Diky
  5. 20. kapitola

    Tak jsem zjistil, že se jedná o jednu z Veselé lesní domy nebo Svatyně trollů.Diky
  6. 20. kapitola

    Kdybych věděl co tak bych postavil. Ale úkol je to hodně pitomý
  7. 20. kapitola

    Zkusil jsem postavit partnerské domy z 20 kapitoly a nic
  8. 20. kapitola

    Co si mám představit pod úkolem postav novou kulturní budovu. Nemám tušení jakou. Díky
  9. Kapitola 20

    Díky za rady
  10. Kapitola 20

    Ahoj všichni. Prosím o radu. Mám portál na 3lv. Na 4 lv je třeba 9 sborů. Vyrobil jsem nový sbor, použitý starý jsem teleportoval a nahradil novým, ale ten se mi do portálu nenačetl. Přidal jsem starý ze skladu a teď se načetl. Znamená to,že na vylepšení portálu na 4lv je potřeba mít najednou...
  11. Důvtipný mýval

    Nééé! Ale ano, mám Tak tuto verzi mám, ale správné zobrazení je stále špatně, ale zvýšená výroba se načte!
  12. Důvtipný mýval

    Díky, vyzkouším a když tak jim napíšu
  13. Důvtipný mýval

    Když ho nakrmím, měl by zvýšit produkci o 200 procent. Dříve to bylo v pohodě a teď produkci nezvyšuje. Nemůže to být tím, že musí být vylepšen na kapitolu, kterou v současnosti zkoumám?
  14. Vylepšení velikosti oddílu ve výzkumu.

    Díky za odpověď
  15. Vylepšení velikosti oddílu ve výzkumu.

    Je nutné ve výzkumu otevírat všechny vylepšení oddílu?. Jaký to má dopad na hru, když je nebudu otevírat? Diky
Nahoru