• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od maxinec

  1. maxinec

    Zavedeno Filtr pro společenství v tržišti v mobilní aplikaci

    Super ☺️už to tam je. Děkuji moc
  2. maxinec

    Lednové soutěžinky

    18
  3. maxinec

    Zavedeno Filtr pro společenství v tržišti v mobilní aplikaci

    Prosím přidat do mobilní aplikace v tržišti filtr pro zobrazení jen položek členů společenství. Jako je tato možnost v desktop verzi. Děkuji.
  4. maxinec

    Říjnové soutěžinky

    8075
  5. maxinec

    Sapphire Unicorns

    Nábor otevřen, jedno volné místo ☺️
  6. maxinec

    Květnové soutěžinky

    200
  7. maxinec

    Dubnové soutěžinky

    315
  8. maxinec

    Prosincové soutěžinky

    1500
  9. maxinec

    Není chyba Bouřný Fenix - efekt krmení - snížené hodnoty

    Jojo no ☺️ já ho postavil abych maximálně využil produkci semínek na výrobu živoucího zboží (kvůli obrovským požadavkům v kapitole Elvenaři), ale nakonec byl k ničemu teď už ho ani nepotřebuji, ale momentálně bourat nebudu, třeba ještě půjde v budoucnu rozvinout do 10. úrovně. Ty kouzla, co...
  10. maxinec

    Není chyba Bouřný Fenix - efekt krmení - snížené hodnoty

    Ano, musím jedině smutně souhlasit, a děkuji za vysvětlení, je to vážně tak. Po nakrmení Bouřného Fénixe na 6. úrovni dostávám opravdu jen 30% navíc k použitému kouzlu magická výroba jak na PC, tak v mobilu. Těch zobrazovaných základních 50% bylo trošku matoucí. Kdybych to věděl dříve, ani bych...
  11. maxinec

    Listopadové soutěžinky

    4
  12. maxinec

    Není chyba Bouřný Fenix - efekt krmení - snížené hodnoty

    Na desktopu jede ještě verze 1.90 (aktualizace bude až v pondělí 4.11.) a tam je hodnota (80%) v pořádku
  13. maxinec

    Není chyba Bouřný Fenix - efekt krmení - snížené hodnoty

    U Bouřného Fénixe je snížená hodnota efektu krmení pro magickou výrobu. u mě konkrétně na 6 úrovni to dává jen 30%, ale mělo by být 80% dle informace o speciálních budovách od @iDavis -e. Myslím, že to tam je od dnešní aktualizace na verzi 1.91.
  14. maxinec

    Diskuze O nejlepší budovu Podzimního zvířetníku

    Děkuji za vyhru ;)to je ale milé překvapení, vůbec jsem to nečekal:D jsem velice potěšen
Nahoru