• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od machitka

  1. Rychle, než příjde moderátor!

    10
  2. Rychle, než příjde moderátor!

    5
  3. Ruční a automatické spouštění objevování nových provincií.

    Souhlas, to by bylo opravdu super ta fronta!! :cool: já hraju teda jen na telefonu, takže se mi objeví dalekohled, ale toho si kolikrát prostě nevšimnu a pak mi to zbytečně stojí.. :)
  4. Diskuze Květinové probuzení

    Na cizí města se taky ráda koukám :-) Jinak já jsem dneska dostala gotického jednorožce a ten je fakt punkovej! :cool:
  5. Diskuze Květinové probuzení

    No jo, to je krásný, ale když probíhaly události s těmito sety, tak jsem ještě ani nevěděla, že je nějaký Elvenar :)) Já mám ráda kouzelnou chatrč na manu. Mám tři, jsou hezký a malý :)
  6. Diskuze Velká výroční soutěž

    Tak já moc děkuju za ten bodík navíc a za 4. místo :cool: Byla jsem dost zklamaná, když jsem si přečetla o zrušení původní soutěže..pak jsem si ale řekla, že dobrý, aspoň ta nová soutěž přitáhla celkem dost lidí..škoda, že skoro nikdo z nich pak nehlasoval .. No, každopádně díky pořadatelům...
  7. Diskuze Květinové probuzení

    Tak určitě by bylo lepší, kdyby to ty 4 věci dávalo najednou a ne, že si máš jednu vybrat , ale za mě 7vb požehnání super, takže já určitě postavím. Navíc je to moc hezký domeček!! (Ve srovnání s tou kuchyní co byla posledně, ta půjde brzy do inv..) Jinak já radši rozvinutelné budovy než sety -...
  8. Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    Hadí doupě! ❤️ :cool:
  9. Soutěž Velká výroční soutěž

    1.1 - Tržiště úroveň 1 1.2 - Kupec, je třeba vylepšit tržiště na úroveň 7 - 3k kultury + 3k populace + 40m mincí + 3m kladívek 1.3 - Kampus úroveň 3 1.4 - Náměstí moudrosti 1.5 - Fakulta mystických věd úroveň 4 2.1 - Evoluce fénixe 2.2 - Znovuzrození Fénixe 2.3 - Evoluce fénixe - Zlatý fénix...
  10. Diskuze Návrat výzev

    Aha, to bylo všechno? :-D ..výzvou bych to nenazývala, ale krmení zadarmo dobrý... :)
  11. portálové bonusy - prodej

    Mně dala včera věž zas obchodní stanici, kdybych těch portálovek měla náhodou málo :-D Rozhodně podporuji návrh, bylo by super, kdyby šly PB využít i jinak, nebo i kdyby "jen" prodat za kladívka/mince.. Nebo třeba vyměnit za jiné požehnání - na mince nebo zásoby..
  12. Červnové soutěžinky

    42
  13. Rychle, než příjde moderátor!

    5
  14. Rychle, než příjde moderátor!

    13
  15. Rychle, než příjde moderátor!

    11
Nahoru