• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od LuValkova

  1. LuValkova

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    Nevíte, co je to tam na úplném konci Vrcholná moc? Konec nastal. Jakože fakt nastane konec města?
  2. LuValkova

    Diskuze Zahrada královny víl

    Dnešní denní odměna produkuje čmeláky??? K čemu jsou čmeláci???
  3. LuValkova

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Ano, to je logické. Jsem se snažila dostat co nejblíž k těm číslům. Až pak jsem si uvědomila, že mám portál na 3.level a tamto je počítáno na 4.level. Teď bych potřebovala poradit, jak co nejrychleji s portálem na 3.level vyrobit těch 36 000 perel. Urychlovačů mi rychle ubývá, takže mi nezbývá...
  4. LuValkova

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Už to vidím. Hlavní loď se počítá 12h + 6h + 6h. Já jsem počítala 4 x 6h, ale nemám portál ještě na 4.level. Jsem se právě sekla u jeho výzkumu, který potřebuje 36 000 perel, které mi vůbec nepřibývají, proto jsem tady přišla čumákovat.
  5. LuValkova

    Diskuze Obchodníci z Unuru

    Moc se mi líbí "Zadat počty lodí". Jen mi nějak vrtá hlavou, proč mám Hlavní loď klíče 107 x 4 = 428 a ne 430? Hlavní loď perly 215 x 4 = 860 a ne 858? Hlavní loď krevety 434 x 4 = 1736 a ne 1728? Něco jsem přehlédla? Je to klikání 4x za den po 6ti hodinách, že?
  6. LuValkova

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    1. Miremel, 2. Green Jane, 3. flego
  7. LuValkova

    Velikonoce LuValkova

  8. LuValkova

    Dožínky LuValkova

    Pro mne byly nejlepší tyto čtyři budovy, děkuji ♥
  9. LuValkova

    Diskuze Diskuze k soutěži Tajemný nákres

    Důležité bylo napsat, že mám kliknout na veliké bílé plus v zeleném kolečku vpravo dole.
  10. LuValkova

    Nákres LuValkova

    Tajemný nákres byl Hrad Elementálů, kde žili všichni pospolu, ale něco se přihodilo, a teď má každý svůj dům.
  11. LuValkova

    Diskuze Diskuze k soutěži Tajemný nákres

    Zdravím, nějak nemůžu přijít na to, kam nákres strčit. Mám ho dát tady?
  12. LuValkova

    Zadání 1. soutěžní obrázek

    Jak tedy vypadá celý obrázek, prosím?
  13. LuValkova

    Zadání 1. úkol

    Já vidím 21 peříček :) 1 bod
  14. LuValkova

    Pochlubte se svým městem na Arendyllu!

Nahoru