• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od luterina

  1. luterina

    Petice_Divy

    Dobře, i když všechny ty výpočty a vlastně i rozhořčení nad požadavky nákladů na vylepšování divů vlastně stojí na pohyblivém písku, přesto jste dospěli k jednoznačnému názoru, že brzdou na vylepšování divů je nedostatek možného zisku kouzelných úlomků. Potom by mě zajímalo, kolik jich reálně...
  2. luterina

    Petice_Divy

    mrkni do toho mého příspěvku, připíchla jsem k němu edit
  3. luterina

    Petice_Divy

    @Schoenfeld jestli tomu správně rozumím, tak si psal, že jste za jeden turnaj získali 7 královských rekonstrukcí a těch je třeba na 1 div - lvl 35 celkově 140 (vyjma knihovny a propasti na lvl 1, tam KR v požadavku nejsou) a dále divů (v kap. 21) máme 42, to je 140 KR x 42divů = 5880 KR celkem...
  4. luterina

    Petice_Divy

    a kolik je dneska těch KR na tu kapitolu za měsíc maximálně potřeba, aby se dalo říct, že se divy ještě nepřejídaj a papají tím správným tempem? a z čeho vycházíte, kolik divů a na jakém levelu by měly divy být např. v té kap. 21?
  5. luterina

    Petice_Divy

    @Airoch Opravdu vás nechápu. Když jsem Elvenar našla a přišla jsem sem, jako bych se ocitla doma, ve své rodině, mezi svými. ..a vy asi máte krátkou paměť, protože mi neříkejte, že jste to taky tak v naší hráčské komunitě necítili a nechtěli pro Elvenar jen to nejlepší! A teď, jako...
  6. luterina

    Petice_Divy

    hmmm..., ty jo ještě dalších 15. let tady s vámi, teď nevím, jestli mám plakat nebo se radovat... nováčci nevím jak to mají, nehraju teď za žádné malé město :)
  7. luterina

    Petice_Divy

    @Schoenfeld proč prostě nehraješ dál i s novými parametry Divů a tempem přirozeným? :) Nemusíš se honit, není to závod, je to jen hra ;) Znáš to, kdo si hraje, nezlobí? :)
  8. luterina

    Petice_Divy

    @AdVen, stačí jen zalistovat do historie, přečíst si kdo a co tu píše, např. tady to je pláč opravdového Innem ožebračeného hráče, opravdu žalostný pohled a tak mě dojal, vzbudil obrovský soucit nad tou jeho obrovskou ztrátou, chudák, ani se teď ve městě nepohne, nic nemá, nic mu nezůstalo...
  9. luterina

    Petice_Divy

    Ahoj, tak jsem si přečetla co tu nového přibylo v místním bojkot-týmu a pořád ta stejná písnička o tom jak jsou chudí, že mají jen tisíce položek v inventáři na rozčarování a jen statisíce úlomků kouzel na skladě a jen desítky KR k dispozici měsíčně a mají jen některé Divy na maximum a ne ještě...
  10. luterina

    Petice_Divy

    Zásoby teď dává Knihovna za hl. úkol a to tak slušné, že jí někteří hráči opět postavily a levelují alespoň na první jedenáctku levelů, ty náklady na vylepšení divů jsou na prvních stupních pro velká města ještě celkem malé a co byly zásoby za zahájení průzkumu provincie když u vyšších kapitol...
  11. luterina

    Diskuze Dobrodružství společenství

    já ty artefakty teď měním v řemeslné za svazky, chci si postavit co mi schází do trojice bouřného fénixe, takže za mě každý artefakt dobrý :) ..bylo by fajn ještě někde získat další podložky těch budov, co už nějaké ve městě mám, co v receptech nenabízí...
  12. luterina

    DS - Jáma a její vylepšení

    Elvinko, o nákladech na náramky bych napsala do vlákna dobrodružství společenství, tady to zapadne a zmizí raz dva, bacha, je to tady jen čistě o té nenasytné bezedné jámě :D.. ale něco vymyslet i s přebytečnou výrobou by nemuselo být špatné
  13. luterina

    DS - Jáma a její vylepšení

    Ahoj všem, ráda bych pro oživení, zpestření a lepší zábavu v Dobrodružství společenství ocenila nějaké vylepšení v Jámě. Pokud tedy máte nápady či návrhy na změny, které by se vám v ní líbily uskutečnit, prosím určitě je sem zapište, pevně věřím, že ty nejlepší se k možné realizaci na stůl...
  14. luterina

    Diskuze Dobrodružství společenství

    no ty baráčky nic moc, ale co je dobré a vždy potěší je to, že mi vychází z mapy vždy ty odměny na dovylepšení budov z předešlých událostí, co se mi získat nepodařily @klapa my jeli na pohodu dobrovolně a překvapivě na pěkné 9. místo, takže vám gratuluji, dokážu si představit, že s naplánováním...
  15. luterina

    Diskuze Kotlík

    já nevím jak vy, asi jsem to nějak nevychytala, ale nevím kdy - v jakém čase, je nejlíp ten lektvar vypít a užívat si dostatečně plně jeho účinků? - mám pocit, že se mi nedaří ho vypít v ten správný čas tak, aby byl plně využitý, máte prosím nějaké k tomuto dobré rady? předem děkuji :)
Nahoru