• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ludi

  1. Ludi

    Petice_Divy

    @Airoch Na cz Discordu to máme, ale jsou takové obecné a nic neříkající informace. O zvýšení produkce KR, úlomků a činidel ani slovo.
  2. Ludi

    Petice_Divy

    1. Když přišla změna v divech na Betu, byla jsem na infarkt. Žádné varování, co se skutečně chystá, a šup ho. No, na Betě se to stává, je to testovací server. Diskuse na Discordu Bety byla hodně divoká. 2. Za cca týden to přišlo na live servery. Totálně neodzkoušeno, takže hlavně anglická sekce...
  3. Ludi

    Petice_Divy

    Petici jsem podpořila, i když nevěřím, že by Inno úplně změnilo své plány. Ale dáme tak najevo, že nám ty nové platby v divech moc vadí. Já navrhla na Discordu možnosti na zvýšení získávání úlomků a KR ve hře. Prosím, podpořte tyto návrhy...
  4. Ludi

    Diskuze Dobrodružství společenství

    iDavis je také na Discordu :p.
  5. Ludi

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Na betě ještě není žádné avízo na DS a když jsem se dívala na stránky iDavise, tak tam také nic podobného nemá. Na live serveru začne nový event, ale to hráči, kteří jsou na Discordu, dávno vědí.
  6. Ludi

    Discord

    @Waso Elvinka se snaží informovat, když na betě něco nového objeví, to může každý, kdo tam hraje. Krom toho, že v odstavci použila slovo "netuším" ve významu, že neví jestli se jí v novém eventu podaří získat celý set, tak píše i jiné informace. Podobně jsme o betě diskutovali i zde. Pokud ti...
  7. Ludi

    Discord

    @Lovec Krys byla bych moc ráda, kdybys i na Discord časem přispíval, vždycky jsi měl velmi cenné příspěvky. Takže poznámka i pro ostatní: u Discordu je třeba si trochu pohrát s nastavením. Aby se i podřazená vlákna zobrazovala v hlavním poli, tak je potřeba jít do "nastavení", tam do "text a...
  8. Ludi

    Jak umírá Fórum

    Karvest na Discordu je. Discord je potřeba si pořádně prohlídnout. Naši moderátoři tam udělali spoustu práce, takže jsem časem zjistila, že je to přehledné, i když jiné, než tady. A věřím, že časem to bude ještě lepší. Chápu, že když se někdo přihlásí poprvé a nerozhlídne se pořádně kde co...
  9. Ludi

    Jak umírá Fórum

    Něco končí a jiné věci začínají. Kdysi jsem si bez elvengems.cz hru nedovedla představit, skončilo to. Nyní máme stránky iDavise. Končí fórum, jsem tu 6 let, i já mám spoustu vzpomínek. Více než 1K zpráv a poděkování. Taky mi tu pár lidí nadávalo, to patří k životu. Nemá cenu smutnit, život jde...
  10. Ludi

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Já mám od každého druhu zboží na živoucí i osvícené po jedné manufaktuře, ale také mám již slušnou podporu divů (snížený rozpad a posílená výroba atd.). U kupců měním stejný druh zboží, tam jde výměna rychleji. Když se zadá nerovná výměna, tak to tam zůstane na dlouho, takže takovou výměnu max...
  11. Ludi

    Kasárny

    Radvo, máš pravdu, nepozorně jsem četla dotaz.
  12. Ludi

    Jak umírá Fórum

    @Green Jane Jsou tam 3 mini hry, dvě odsud, jedna nová. Nekonečný příběh tam není. Zatím ;) .
  13. Ludi

    Kasárny

    Počtem zbrojnic a jejich vylepšováním. V dalších kapitolách ještě jsou na to také divy.
  14. Ludi

    Jak umírá Fórum

    Nemyslím, že komunikace mezi hráči umírá, jen se přesouvá jinam. Na Discordu už je hodně hráčů a to i ti zkušení. Aktuální informace už jsou jen tam, výměna názorů mezi hráči se již také rozběhla. Už můžeme i vkládat obrázky, což pomůže v soutěžích a případném hlášení chyb atd. Někteří hráči...
  15. Ludi

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Elvinka12 Portál je v 21. kapitole potřeba zvýšit na 4 lv., chová se totiž jinak než v minulých kapitolách, protože výrobu zvyšuje Prosperita, kterou ovlivňuje jak lv. portálu, tak také množství a lv. osadnických budov.
Nahoru