• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od LuciskaCh

  1. LuciskaCh

    Petice_Divy

    No ty kráso, jak ve mě to vře!!!!!! Takže do neděle si promyslím, jestli ještě vůbec u hry zůstanu. Nechce se mi zahodit skoro 8 let, ale tohle už je vážně moc!!!!!! Blahopřeji Inno, jste vítěz v soutěži, jak nejvíce nas*** hráče!!!!!!!!!!!
  2. LuciskaCh

    Petice_Divy

    Nejsem si jistá, že se to stihne rozšířit mezi dostatek hráčů, aby to mělo vůbec nějaký účinek.
  3. LuciskaCh

    Petice_Divy

    Tak mi připadá, že DE (tvůrci) asi s nikým nekomunikuje. Žádná reakce nebo alespoň náznak, jestli bude zlepšení nebo ne. Ze spolků (oba světy) nám chce pár lidí skončit s hrou, pokud nebude nějaká změna. Pořád se je snažíme udržet, ale když s hráči nikdo nekomunikuje, tak je to opravdu těžké...
  4. LuciskaCh

    Petice_Divy

    Však nikdo nezpochybňuje, že některé divy vylepšili. Jenže to pořád neřeší to, že někteří hráči přisli o miliony kultury, o svou strategii a už vůbec to neřeší současné náklady na vylepšení divů.
  5. LuciskaCh

    Petice_Divy

    jak kdo, já jich tolik rozhodně nemám, momentálně těch 5% mám 2 :-D. A zrovna jsem se koukala, za 15% portálový bonus dostaneš při rozčarování 1032 úlomků. Náklady na výrobu jsou 1850 úlomků a 9 činidel.
  6. LuciskaCh

    Petice_Divy

    tak já v akademii vyrábím převážně jen portálový bonusy, abych aspoň malinko mohla zrychlit výzkum a pak je vyhážu a přeměním zpět na úlomky? Hlavně získáš jen 1321 úlomků, žádný činidlo, a výroba byla o dost dražší.
  7. LuciskaCh

    Petice_Divy

    taky mi to přijde moc komplikované. Prostě vrátit vše před poslední změnu a hotovo. Jinak jsem si už včera do názvu města dala ,,Forum - Petice_Divy", aby se to díky motivaci dostalo k více hráčům. Pokud vám to nepřijde jako kravina, napište to členům ve vašich spolcích, ať se to šíří.
  8. LuciskaCh

    Petice_Divy

    Taky mi to přijde úplně nesmyslné. Sice moc divů postavených nemám, ale činidla do nich cpát nechci. Mám jich pořád nedostatek na kouzla a mám je pak všechny dát na vylepšení divu? Proboha proč?!!! Ve Winyandoru bych momentálně potřebovala vylepšit Simii, ale chce to 23 činidel a já jich mám...
  9. LuciskaCh

    ARALUEN

    Ahoj hráči, bohužel nám odešli dva členové kvůli soukromým důvodům, tudíž máme 2 místa volná. Pokud by měl někdo zájem a bude souhlasit s našimi pravidly, rádi ho mezi sebou přivítáme :) + nám přibylo nové pravidlo: první věž v měsíci je Zlatá. Je povinná pro všechny a každý se musí snažit...
  10. LuciskaCh

    Hanging Tree

    Ahoj hráči, bohužel nám odešli dva členové kvůli soukromým důvodům, tudíž máme 2 místa volná. Pokud by měl někdo zájem a bude souhlasit s našimi pravidly, rádi ho mezi sebou přivítáme :) + nám přibylo nové pravidlo: první věž v měsíci je Zlatá. Je povinná pro všechny a každý se musí snažit...
  11. LuciskaCh

    ARALUEN

    Ahoj hráči :) brzy se nám uvolní místo, jeden hráč končí s hrou. Pokud by měl tedy někdo zájem se k nám přidat, tak se ozvěte ;-) Hezký den. Lucie
  12. LuciskaCh

    Hanging Tree

    Ahoj hráči :) Máme po nějaké době opět volné místo, pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, tak se ozvěte mě nebo zástupcům :-) Přidali jsme k naší aktivitě povinně 1x/měsíc věž, co to půjde. Hezký den :-) Lucie
  13. LuciskaCh

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    já jsem asi úplně blbá, ale kde jsi vzal ty počáteční výše limitů? A nešlo by to napsat nějak jednodušeji celý?:-D Jako pro blbečky? :-DDD normálně všemu rychle porozumím, ale s tímhle mám nějaký problém :-D
  14. LuciskaCh

    Info o limitu VB z pomoci

    Co odzkoušeli naši členové, tak do cizího divu můžeš vložit 15 run/24h = 225 VB
  15. LuciskaCh

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Podle mě to také není to, co jsme všichni čekali, ale lepší než nic :-D Aspoň můžu motivovat, tak jak chci a nikdo, kdo mi motivaci oplácí, mi nezmizí. Takže za mě poděkování :-)
Nahoru