• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od lodyh

  1. lodyh

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Nemáte pocit že odměny za dobrodružství / nejen za dobrodružství / jsou čím dál víc trapnější ?
  2. lodyh

    Diskuze Kouzlo zimy

    Je to tak , toto je nejhorší event co to hraju .
  3. lodyh

    Duplikát Nová funkce úkolů Dobrodružství s. (tlačítko + obrázek)

    Myslím si že hodně hráčů od Dobrodružství odrazuje právě to klikání a hledání tlačítek pro dané úkoly . Ať mi nikdo netvrdí že by to byl tak velký problém všechny symboly pro úkoly dát do jednoho místa a stačilo by si kliknout rovnou pro daný úkol .
  4. lodyh

    Diskuze Podzimní událost 2018

    Nevím čím to je ale už je vše OK . Už to jede jak jsem byl zvyklej . :-))))))
  5. lodyh

    Diskuze Podzimní událost 2018

    Taky jste se někdo nechal napálit tím že jste si koupili Měsíční zrcadlo ? Nepamatuji Event kde se objevovali ať už spadlá na zem vejce nebo cokoliv jiného provázející každý event . Až teď .Ještě než jsem si Měsíční zrcadlo koupil nacházel jsem i 2 ks jindy až 3 . Co jsem nakoupil tak nacházím...
  6. lodyh

    Diskuze Zimní událost 2017: Tři ledovcoví obři

    Ahoj , stále mi není jasné a nikde se to nemůžu dočíst kde získám tu poslední budovu která mi chybí ? V odměnách ještě nebyla a mám obavy jestli vůbec bude . Jde mi o Zmrzlý portál orků . A nebo si ho budu muset koupit abych měl všechny čtyři ? Děkuji za odpověď :-)))
  7. lodyh

    Diskuze Letní událost: Pochod stád

    Není to chyba . Momentálně také zjišťuji k čemu to slouží . Položil jsem 2 ks na plochu , získal kulturu i lidi ale místo je prázdné a už nepoužitelné . Takže uvažuji jestli třeba nepřijde až u Pulčíků něco co k tomu využít . //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  8. lodyh

    Zadání 1. úkol

    32 srdíček Body: 0
  9. lodyh

    Lodyh

  10. lodyh

    Nelze ověřit Chyba časování při soutěžích .

    Ještě jednou děkuji a snad to pojede jak má :-)
  11. lodyh

    Rozšíření za diamanty

    Dobrý den přátelé , chtěl jsem se zeptat jestli tomu rozumím dobře za diamanty lze získat 20 x rozšíření ?
  12. lodyh

    Nelze ověřit Chyba časování při soutěžích .

    Při soutěžích se mi stává že třeba budovu kterou mám vylepšit za 6 hod. , tak jí vylepšuji 12 hod. Po přihlášení kdyby měla být budova hotová mi vyskočí tabulka , která mi oznámí špatný průtok dat a jsem v tu chvíli opět na začátku . Toto se mi stává i na Akademii kouzel ...
  13. lodyh

    Nelze ověřit Chyba časování při soutěžích .

    Při soutěžích se mi stává že třeba budovu kterou mám vylepšit za 6 hod. , tak jí vylepšuji 12 hod. Po přihlášení kdyby měla být budova hotová mi vyskočí tabulka , která mi oznámí špatný průtok dat a jsem v tu chvíli opět na začátku . Toto se mi stává i na Akademii kouzel .
  14. lodyh

    Diskuze Diskuze k soutěži

    Akorát mi není jasné kdo bude výtvory hodnotit , to se nemůžu nikde dopátrat ...:-)
  15. lodyh

    Diskuze Diskuze k soutěži

    Ahoj všem , snažil jsem se a zničil dost papíru , snad se vám bude můj mikuláš líbit. Předem děkuji za pozitivní ohlas :)
Nahoru