• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od LivingPool

  1. LivingPool

    Nechtěné vstupy do věže

    Je tam hezká, ale automaticky posouvám mapu na vrchní hraně nad budovami, abych táhl myší mimo zástavbu. Máš malé město a nezasahuje do horního okraje, proto to máš bez problémů.
  2. LivingPool

    Nechtěné vstupy do věže

    Zcela normálně, jak jsem napsal, používám klasickou myš a když posouvám mapu, většinou nad městem a tam je věž... Obrázek věže by zůstal stejný, jen aktivní políčko pro kliknutí bych zmenšil.
  3. LivingPool

    Nechtěné vstupy do věže

    Protože se mi často stává, že nechtěně "vlezu" do věže při kliknutí do horní části města (velmi velmi často a určitě nejen mně), tak bych navrhoval zmenšení obrázkové mapy odkazu, aby se tak předešlo opakovaným nechtěným vstupům do věže. Navíc je dole ikona pro přímý vstup do věže, takže by ani...
  4. LivingPool

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Nějaký tip na start v ostré verzi? Zatím mám volné místo zastavěné knihovnama, studnama a tím balastem, co dává VB.
  5. LivingPool

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ale ta hormada populace ve vylepšených manufakturách je děsivá, hold nebude po pěti, ale od každé jednu schovám. 2+1 rozšíření, no budiž :cool:
  6. LivingPool

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Není místo na zveličování a další reálnou měnu do toho cpát nebudu. :coin::coin::coin: Pokud nebudou aspoň 3 rozšíření z výzkumu, tak to asi zabalím. Tak na gems vidím pouze dvě rozšíření, no asi padla.
  7. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Také přepnu na html verzi, jen jak jí doladí. Podpora potvrdila "přebití" funkcí, proto zkratky pak nejdou. Jen ještě řeším přeostřené hrany v html při zmenšení obrazu. Michael87 má však obraz krásně vyhlazený, což mi hlava nebere.
  8. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Tak pokud je aktivní okno prohlížeče a běží v něm HTML5 aplikace, možná by to mohli umět obejít, ale možná je to zbytečná práce pro ně a podpora poradí jiný prohlížeč, i když jsem jasně psal, že se k Chromu kvůli okleštění nehodlám vracet. Optimalizace by však měla být pro všechny hlavní...
  9. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    A to je to, co nechci. Třeba umí programátoři obejít funkci, čekám na odpověď :-)
  10. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Verze FF? Mám Quantum 68.0.1. x64 a klávesové zkratky nejdou, dole mi skočí řádek vyhledávání na stánce, že by byl problém s touto zapnutou funkcí? edit: Bohužel je to tak a já se nehodlám vzdát funkce, kterou denně často používám (psaním vyhledávat text na stránce). Jdu napsat dotaz na podporu.
  11. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    U mne je priorita podpora klávesových zkratek ve více prohlížečích, nejen Chrome a IE. V IE je to strašně líné v HTML5 a ve Flash verzi to často padá na chybu toku dat, takže IE pro mne nepoužitelné. A mrzí mne ta kostrbatost při zmenšení ve FF, Flash je krásně vyhlazován i při zmenšení obsahu...
  12. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    To Pauleo: Podpora klávesových zkratek není ve Firefoxu podporována, tak bylo myšleno ;)
  13. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Super, sice je html kostrbatější při zmenšení na 67%, ale rychlejší jak flash, jdu přepnout :-) Takže Firefox není podporován pro HTML5? To zas mám přecházet na toho oškubanýho chromáka? Tomu říkám podpora jak fík, IE padá, Edge nepoužitelné, Opera tenkrát začala silně zpomalovat hru ... :eek:
  14. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Přesně tak, je to urychlení hry a žádný honění kurzoru po displeji ;) A jdou v HTML5 verzi?
  15. LivingPool

    Diskuze HTML5 klient Elvenaru

    Klasické herní - C, W, T, R atd.
Nahoru