• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ledninetopyr

  1. Ledninetopyr

    Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    A máme tu zápas mezi jednorožci a draky i přes to že draci jsou ve velkém oslabení , připravily jednorožcům hodně horké chvíle.
  2. Ledninetopyr

    Soutěž Mpug Mxingu

    Příběh se mi velice líbil a těším se na jeho pokračování
  3. Ledninetopyr

    Kolik je vám let?

    Taky jsem klikl, a kdo si hraje nezlobí. I když je mi před padesátkou asi budu stále puberťákem. A jak již někdo řekl za našeho dětství net nebyl,tak to musíme dohonit.
  4. Ledninetopyr

    Zadání 2.úkol

    10 ---------------- Body: 1
  5. Ledninetopyr

    Zadání 1.úkol

    5 -------------------- Body: 0
  6. Ledninetopyr

    kouzlo

    Děkuji za radu,už jsem trochu pokročil a něco už jsem zjistil. Všechno chce čas a nic není hned.(spolek jsem založil,turnaje jsem se zúčastnil a akademii kouzel postavil pokročil jsem do dvojky a snažím se dál.) Ještě jednou díky za radu
  7. Ledninetopyr

    kouzlo

    Zdravím,začal jsem před pár dny hrát hru a vrhl jsem se do toho opravdu po hlavě. Nějaké kouzlo jsem získal již dříve, ale už si nepamatuji kde. Teď to po mě chce splnění úkolu získat kouzlo,ale nemohu zjistit kde.Předem děkuji za nějakou radu.
  8. Ledninetopyr

    Představení Ledninetopyr

    Ahoj já jsem Ledninetopyr právě jsem začal hrát hru Evelnar,takže doufám že tu najdu nějaké prospěšné rady.
Nahoru