• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od kropajz

  1. kropajz

    Na klid

    Ahojte všichni Ve společenství Aurum lilium 2 máme volná místa pro ty ktěří rádi hrají, ale nemají to jako druhé zaměstnání. Jedeme si každý vlastním tempem. Neaspiruje na horní příčky žebříčku, jen si chcem v klidu budovat městečka (prostě na klid) Hrajeme turnaje, dobrodružství i věž. Účast...
  2. kropajz

    Není chyba Chyba v události

    Tak si nejsem jistej, ale sešli s emi dva úkoli kdy mám získat malé množstvi zboží. V jednom je toto MALÉ množství 310 ks a v druhám 3100ks. Tak si říkám- je to chyba nebo ne?
  3. kropajz

    Aurum Lilium 2

    Stále máme volná místa, tak kdo má zájem ať neváhá :)
  4. kropajz

    Migis

    Ahoj, ty hledáš společenství mi členy, máme již druhé společenství, chcešl-li, pošli žádost nebo já pošlu pozvánku.
  5. kropajz

    NoeEU

    Ahoj, Ty hledáš splečenství a my členy, rozjíždíme již druhé tak jesli chceš rádi tě u nás přivítáme. Poradíme, pomůžeme co budeme moct. Společenství Aurum Lilium 2 kropajz //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  6. kropajz

    Aurum Lilium 2

    Ahojte lidičkové, elfové a ostatní stvoření. Zakládáme nové společenství Aurum Lilium 2 a hledáme pohodové lidi co si rádi hrají a mají radost i z malého úspěchu. Máme jen málo pravidel a na jejich dodržování zatím příliš nelpíme. Kromně komunikace s ostatními členy společenství, sousedské...
  7. kropajz

    Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    Aplikace super, třepal sem se na ni jak drahej pes. Jen mi tu chybý možnost navštívit město jiného hráče a to proto, že mnoho z nich má v názvu města uvedeno na jaký typ budov preferují sousedskou výpomoc. Proto bych v aplikaci uvítal možnost zadání priorit výpomoci, pokud ne přímo možnost...
  8. kropajz

    Duplikát Den či noc

    Ahojte Lidi, elfová a další stvoření Napadlo mně, že by mohlo být hráčsky zajímavé, kdy by se va hře střídali den a noc. Máme celo řadu budo které nejakým způsobem svítí. Jelikož je hra permanentně v režimu dne tak tento efekt tolik nevynikne. Podobně jako 4 roční obdobý by to nemnělo žádný vliv...
  9. kropajz

    Zavedeno Jak získat diamanty

    Hra sice na diamantech založená není, nicméně je řada budov které bez nich nelze pořídit. Nápad pomelého získávání diamantu formou odmněn za věrnost mi připadá jako přínosný, jelikož by hru udělal ještě atraktivnější. Odstraněna zbytečná citace. Embla
  10. kropajz

    Neaktuální Možnost zvětšit detaily

    Taky bych uvítal nějakou možnost zvětšit budovy abych si je mohl pořádně prohládnout. Třebe jen okno, které by vyskočilo po kliknutí na budovu.
  11. kropajz

    Duplikát On line členové

    Zdravím všechny, tak mně napadlo, že když je možně si v četu zobrazit členy společenství kteří jsou on line, tak jestli by to nešlo zjednodušit a toto zobrazovat trvale (třeba grficky) v okně společenstvý. Například barevně zvýraznit jméno přihlášeného člena, nebo tečku u jména. Pomohlo by to...
Nahoru