• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od krix

  1. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    výrobce houslí + fléten + bubnu musí být připojeno na příslušnou manufakturu a nemusí být připojeny na portál soubor houslí + fletnový komplex + bubnový komplex --musí být připojeny jedině k portálu výrobce i soubory nelze mezi sebou spojit
  2. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    stačí postavit manuchu na 1levl a k tomu třeba houslarnu manucha spojena na cestu---toto už tady bylo toto propojení
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    odhlašeny jsem ted tam mámfacebok novy hráč vravo nahoře příhlašení server žadny nemám kde vybrat server žadna nabidka iDavis děkuji za radu našel jsem to
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    chtěl bych poradit. hraji elvenar arendyll+na betě ale pouze arendyll hraji i na mobilu ale nevim jak hrat betu také na mobilu děkuji za odpověď
  5. Diskuze Úsvit fénixe

    dík
  6. Diskuze Úsvit fénixe

    nevíte kde mužu sehnat uloly na fénixe děkuji
  7. Diskuze Verze 1.145

    dík ja mam 40 ze 140 abych na to dosáhl takže v budoucnu
  8. Diskuze Verze 1.145

    kde najdu vitalitu a jak funguje dík
  9. Teleportace divů

    souhlasím
  10. Diskuze Pomsta vyhnanců

    https://cavalieridellozombiaco.blogspot.com/p/la-vendetta-dellesiliato-capitolo-xix.html
  11. Orion

    Společenství Orion hledá nové hráče v žebříčku jsme 62 ozvěte se veliteli nebo zástupcum řeknou více
  12. Diskuze Týmový duch

    mám nedostatek urunia--co musím zvednout abych měl větší produkci? mám jenom 8000 volných obyvatel
  13. Diskuze Týmový duch

    Děkuji.
  14. Diskuze Týmový duch

    Ahoj. Mám postavenou bránu dimenzí ale nevím jak má vyrábět když nechvi za dia kdo poradí jak dál postupovat Dík.
  15. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    takže nikdo neví kdy se nová rasa spustí?
Nahoru