• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od korinai

  1. Petice_Divy

    To Nikdo nečte všechny recenze, zajímají ty aktuální, protože odrážejí aktuální stav. Co bylo dřív, nemusí být dávno pravda. Stejně tak má výpovědní hodnotu, když nikdo hru dlouho nehodnotí. Pozitivní recenze jsou obvykle od několikadenních hráčů ještě ve chvíli, kdy nové koště dobře mete :))
  2. Petice_Divy

    Počet zlomků na jeden div na 35 úroveň je 630000 zlomků. Pokud by tedy hráč chtěl za rok vytáhnout 1 div na 35, bude mít při příjmu 1240000 ročně na provoz akademie a jeden div. Takže při 22 kapitolách má 44 let co dělat. A to fakt nikdo chtít nebude. Buď hráči vymyslí způsob jak divy vynechat...
  3. Petice_Divy

    Jak dlouho potrvá vytáhnout jeden div na 35 při zisku 10000 zlomku za týden? Jen aby se to dobře počítalo, bez ohledu na to, kolik a kde se jich dá sehnat.
  4. Petice_Divy

    Luterino, podstata věci je v tom, že nechápeš souvislosti 1 není jedna povinná strategie Není možné tvrdit, že stavět nebo bourat něco je špatně nebo dobře, to si hodnotí každý sám a rovnováhu si tvoří každý sam 2 dařit se musí všem V této chvíli se mnoha hráčům díky zásahu Ina dařit prestalo 3...
  5. Petice_Divy

  6. Petice_Divy

    Já vedela, že nedokážeš nepoučovat hrace o jediné správné, pochopitelně své a jistě geniální strategii. Tak nám ji prosím popis do všech dokonalých detailů. My se budeme radovat z výzvy, připodobnit se či možná nejvíc tobě a hned bude zábava.
  7. Petice_Divy

    Jakmile se divy naplní, budou se hromadit VB, ty bude možné dávat jeden do výzkumu, kdo ho dokončí, bude mít o důvod méně hrát turnaje. Nikdo netouží po tom, mít hru plnou nepoužitelných předmětů. Další nepopulární činnost je likvidace získaných odměn, hodnota odměn je jen jejich převod na...
  8. Petice_Divy

    Někdo žije z výplaty do výplaty a ještě si půjčí, někdo dává přednost finančnímu polštáři. Oba způsoby jsou možné, jen ten kdo má nasysleno, může sponzorovat toho bez úspor, který má obvykle spoustu řeči o tom, jak je ten spořivý sponzor hamižný a hloupý, že sedí na penězích a jemu nic dat...
  9. Petice_Divy

    Je to jejich právo, protože hru provozují. Hráči se určitě budou chovat po svém. Jedná z možností je divy od samého začátku vynechat a město si nastavit jinak. Hrát s tím co je reálné k dispozici. Žebříček aktualizaci ztratil význam, byl možnosti srovnat úspěšnost vlastní strategie s jinými. Teď...
  10. Petice_Divy

    Demonstrativní stávka není bezvýznamná, neklikání na reklamu také ne. Mě se na ni klikat prostě nechce. Klidně oboje
  11. Petice_Divy

    Nejnovější koment na google play a reakce Ina skutečně stojí za to a opravdu to není aktualizována recenze se starým zkopírováním odstavcem. Chápu to tak, že si zpětné vazby sice váží, ale to neznamená, že to bude číst :(
  12. Petice_Divy

    Nepřihlásil se do hry je spíš demonstrativní stávka. Nicméně neutracet peníze a neklikat na reklamy je lepší podle mne. A asi by to nikomu problém nepůsobilo dělat to třeba 3 měsíce. Jo, koupit si něco za dia, které si ve hře nahraješ, proč ne. Ale nic dalšího.
  13. Petice_Divy

    Jsem pro
  14. Petice_Divy

    Takze tvůrci, kterým na hře záleželo, do toho nemají co mluvit a ig zajímá jen výdělek. Nezajímá je ale hra, tedy ji nerozumí, proto ji ničí nesmysly, na kterých chtějí vydělávat a posléze likvidují.
  15. Petice_Divy

    Ve chvíli kdy hraje roli spíše síla disponibilních finančních prostředků než herní schopnosti, přestává jít o hru, jde o majetkovou prestiz. Většina zakoupených herních elementů je ale dočasná, efekt "mám na to" mizí. Nevím jestli tohle může udržet hru. Koupit si třeba ajfona udělá v tomhle...
Nahoru