• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od kolchoznik

  1. Diskuze Přesun hráčů

    Toto není pravda, mně ubylo spoustu hráčů i velmi rozvinutých, se kterými jsem obchodoval několikrát týdně takže to rozhodně není podle aktivity, sám mám přesun také zapnutý abych odtamtud zmizel, ale zatím jediné co se děje, že mi přesuny odebírají dobré hráče a zaplňuje se mi prozkoumané okolí...
  2. Diskuze Přesun hráčů

    doted jsem byl na okraji a bylo tam málo vícebodových lidí na obchod/turnaje, pokud tam dostanu mrňousy tak zobchoduju ještě méně páč těch něco málo vícebodových to zrovna dneska přeneslo jinam. Btw může mi moderátor vysvětlit jaká je výhoda mít kolem sebe jen samé nově registrované, kteří mají...
  3. Diskuse o verzi 1.7

    nevím jak ostatním, ale přijde mi, že do hry se čím dál více přidávají věci, které pomáhají nováčkům a ti co to hrají delší dobu na tom povětšinou tratí. Co mi nabídne nový update? prachy ze zlatých dolů? k čemu ? za celou dobu co to hraju sem nikdy s prachama neměl problém, nové divy, které...
  4. Neaktuální runy, společenství

    jj právě, že ten div už mám lvl 6 takže jsou mi k ničemu
  5. Neaktuální runy, společenství

    Zdravím, měl bych zde návrhy na úpravy: 1a) doplnit do kodu generátoru check divů, které má daný hráč dokončené (6lvl a výše) tak aby runy, které padají po úspěšném dobytí provincie jen ty, které ještě potřebuji, aktuálně mi nejvíce padají ty které bych mohl využít na div, který mám kompletní a...
  6. Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

    sorry, ale co se to fakt implementuje do hry copak to vývojáři vůbec netestujou? to kouzlo funguje tak, že když ho použiju na kulturní budovu tak mi to dá 5% a to je celé, je úplně jedno kolik lidí mi sousedsky pomůže stále je tam jen těch 5% a týká se to jedné budovy, super kouzlo za dvě...
  7. Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

    a bude se řešit otázka toho jestli to jde smazat? ta hra je založená mimojiné na omezeném prostoru, a mě jakožto hráči by se líbilo, aby to nebylo direktivní, ale abych si mohl místo řídit já, ne že bude půl města statická
  8. Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

    je fajn, že ve wiki ani nikde jinde zase není zmínka o tom, že ta akademie nelze prodat takže 25 polí vyplněnejch "hnojem", sorry ale zvýšená výroba kladiv na 2 hodiny, když tam každej dává 3 nebo 9 hodin a jde od PC nonsence, každé kouzlo za 2 relikvie a za měsíc nemáte za co nakupovat krom...
  9. 1. otázka

    prostor 4x3 pole, 22 obyvatel, 97 bodů kultury, 6000 zlata, 1600 zásob (nářadí), 400 mramor, 500 železo, 550 prken, 4 hodiny 18minut času :) * * * Hodnocení: 4/10
Nahoru