• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od klapa

  1. klapa

    Počet zbrojnic

    ...chtěla jsem jen přispět svojí zkušeností jakožto majitelka většího počtu zbrojnic, že zbrojnice nejsou jen o bodech do žebříčku...Lovec Krys tu napsal výčet pro a proti zbrojnicím a já jen doplnila co dál zbrojnice umí a pak už zaleží na majiteli města jakou cestou zvolí ;)
  2. klapa

    Počet zbrojnic

    ...jak je vidno, je to opravdu věc názoru a přece není to jen o počtech...já na zbrojnice nedám dopustit, osvíceného zboží mám mraky a stačí sklidit 2x denně, stejně jako orků, hodně vyrábím vojáky za orky...když je potřeba místo, není problém jich pár schovat a ve městě nechybí, tak jako...
  3. klapa

    Počet zbrojnic

    ...ještě bych dodala, že zbrojnice v kombinaci s divem pyramida je velmi významným a řekla bych, že ne zrovna zanedbatelným zdrojem živoucího zboží, zvláště pak při vyšších lvl zmíněného divu :)
  4. klapa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    My jako spolek jsme tentokrát po dlouhé době zkusili jít do DS s trošku větším nasazením. Zažili jsme si dobu, kdy jsme byli párkrát první, ale časem elán a nadšení vyprchali díky již několikrát zde zmiňovanému. Tentokrát jsme si řekli, že vzhledem k tomu, že prodlevy mezi stávající a novou...
  5. klapa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ...asi by to bylo fér k těm co nevědí oč tu kráčí :D...tímto bych se omluvila všem co to musí číst a celá situace jde tak nějak mimo ně, holt jsem se rozpálila do běla no :D, ale prvotně se to týkalo DS :)
  6. klapa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ,,já se jen tak jednoduše nenechám zastrašit urážkami a obviněními, těmi co mají máslo na hlavě"...napsal ten co má snad kýbl másla na hlavě a s obviněním sem první, do tohoto vlákna přišel :D @ElfNostradamus, nápodobně, také se nenechám zastrašit...ať se ti to líbí nebo ne, tvé město už nikdy...
  7. klapa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    @ElfNostradamus, tak nějak jsem čekala, že z tebe zase budou padat jen a jen samá napadání a obviňování...já chápu tvoji frustraci z toho, že jsi vybagroval 3/4 města a přesto vás porazil mnohem menší spolek, spolek který sice hrál se stejným nasazením jako vy, ale jednoduše a prostě s lepší...
  8. klapa

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Původně jsem se vůbec nechtěla vyjadřovat, ale už mě tak trochu nebaví číst pořád dokola od Elfa jak někdo porušuje pravidla... Elfe, chápu tvojí touhu vyhrávat a být ve všem nejlepší, ale pokud chceš tady mávat nějakými pravidly a neustále donekonečna poukazovat, jak ten či onen je porušuje...
  9. klapa

    Elfové versus lidé

    -98
  10. klapa

    Diskuze Verze 1.160

    taky mně mizí zprávy a taktéž pomáhá aktualizovat stránku, dělá mně to Chrome i Edge
  11. klapa

    Elfové versus lidé

    -38
  12. klapa

    Elfové versus lidé

    -35
  13. klapa

    Elfové versus lidé

    -32
  14. klapa

    Soul Society

    hledáme 1 hráče...pokud je zájem, napište mi ve hře zprávu, díky klapa ;)
  15. klapa

    Elfové versus lidé

    -16
Nahoru