• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Jardaa666

  1. Jardaa666

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Valorianska pecetni věž přijde o 50% funkce kvůli nové prosperitě, která je velmi důležitá na postup hry.. Nwm proč ty daně urunia nejsou i součástí těch nových listku co vyrabi obytné budovy
  2. Jardaa666

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    To sou nerrrvy čekám už od 1:30
  3. Jardaa666

    Chyba zobrazeni v Divech

    Verze aplikace: 1.180.1-00cb363-256(cz 1.179) Operační systém: Android 13 Herní svět:Arendyll Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5 Detailní popis chyby: Vsechny Divy zobrazuji chybne informace i kdyz se jedna pouze o chybu zobrazeni, normalne funguji, ale treba na 31 lvl ukazuje 0%bonusu...
  4. Jardaa666

    Názvy kapitol

    Já to dělám tak, že když máš bonusovou budovu jako třeba nějakého Phoenixe ad, tak když klikneš na vylepšení, tam se ti tam zobrazí 2 orby, jeden aktuální kapitoly(pokud ho máš na aktuálním lvl) a druhy napravo a oba ti ukážou kde jsi a jaky bude název další kapitoly
  5. Jardaa666

    Informace o case

    Tak jo, pardon, myslím mobilní verzi
  6. Jardaa666

    Informace o case

    "Pro mobilní verze" Rád bych touhle cestou rozjel akci na mini úpravu. Když nahodite krmeni tak vidíte přesně kolik času vám zbývá kdy vyprší, ale když dáte kladivka/magickou výrobu/kulturu tak nic a nevite přesně kdy to končí. Hádám, že stačí troška lidi co se ozve a tenhle drobek upraví aby se...
  7. Jardaa666

    Mobilni graficke upravy

    A toe právě podle mě ono, nutnost nahodit WiFi a posefovat to a je klid :)
  8. Jardaa666

    Statistika věže

    Hodila by do Ikona statistika jednotlivých hráčů ve skupině, nebo kdyby k tomu měl aspoň Velitel přístup. Také hraju na mobilu. Jediný v čem je přehled je turnaj. Jako Společenství se mě opravdu nechce počítat kdo kolik dal a ve vezi sem tam poznám podle ikony, pac ji má pouze jeden hráč
  9. Jardaa666

    Mobilni graficke upravy

    Chyba vyřešena, je to sice zvláštní, ale tím, že fungují na datech už asi minimálně 5 let a na WiFi se vůbec nepripojuji, tak jsem včera tak udělal a najednou vše funguje na 100%. I teď jak zase jedu na data tak město funguje i ostatním na které se podívám. Takže řešení:"Připojit se cca na 10...
  10. Jardaa666

    Mobilni graficke upravy

    Také jsem si myslel, ale na dovolené jsem si k tomu sedl a do hodiny jsem to ovládal parádně, jde to :) Hraje i roli jak si rozlozis ovládání a nastavis citlivost pohybu aby bylo efektivní :) Ale dokoupit si gamepad je už to nejmenší kdyby to opravdu i tak nešlo :) Prozatím to vypadá, že to...
  11. Jardaa666

    Mobilni graficke upravy

    Vypl jsem všecky aplikace, Elvenar odinstaloval a nainstaloval znovu, cca 6GB ram jsem měl k dispozici, připojení 4G+naplno a v režimu Labs zapnutý maximální nastavení, nejsem si jistý zda je stále málo. Hry jako Call of duty, nebo Asphalt 9 Legends jedou jak zběsilý a to můžu mít zapnutý na...
  12. Jardaa666

    Mobilni graficke upravy

    Dobrého dne přeji, přicházím s 2 otázkami. 1) Před pár dny mě hra jela cca na 10 minut na nějakých 60 fps, vše frcelo a fungovalo úplně parádně a pak zase bum a hra byla pomalá, animace byly až "pomalé", prakticky klasika za těch pár let co hraji na mobilu ... 2)Jednou za čas mě fungují animace...
  13. Jardaa666

    Duvtipny myval

    Verze hry:1.169.0-2394246-256 (cz 1.169) Prohlížeč a jeho verze:Mobilní Operační systém:Android 13(One IU 5.1) Herní svět:Arendyl Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Detailní popis chyby: Po aplikaci krmeni budova ukáže efekt 200%vlastní výroby aktivní, ale žádný suroviny to nezvedne ani...
  14. Jardaa666

    Duvtipny myval

    Cca 2-3 pozoruji chybu, dám krmeni a mnozstvi se nezvedne, budova ukazuje, že bylo krmeni dáno, ale Toť vše
Nahoru