• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od jananiko

  1. Diskuze Aprílový žert

    Dobrý aprílový žertík, prostěradla mě taky dostala:-) Díky!
  2. Diskuze Přesun hráčů

    Můžu se zeptat, kde se dá zaškrtnout možnost odmítnutí přesunu?
  3. Diskuze Přepracování bojového systému

    Tak to je omyl - za prvé - jak se dopracuješ k orkům a dál, když bojem prakticky nezískáš provincii? A úměrně se zvětšením Tvých oddílů se zvětší oddíly a síla nepřítele.
  4. Diskuze Přepracování bojového systému

    Jen připojuji svůj hlas - asi už není potřeba komentovat jaké úžasné "vylepšení" bojového systému tvůrci vymysleli. Nějak se mi vtírá nesmrtelná glosa - Kdepak soudruzi z Elvenaru udělali chybu? Že by neuměli přepočítávat? To se mi nezdá... Možná, že chybu neudělali a v dalším "vylepšení" přijde...
  5. Diskuze Přepracování bojového systému

    Milí tvůrci, tahle aktualizace bojového systému je opravdu katastrofální - pro mě znamená hledat místo na další manufaktury anebo úplně skončit. Nevím, co budou dělat ti, co potřebují pro výzkum nových provincií orky a jsou teprve někde u trpaslíků. Fakt nepovedené! Potřebujete čas na vývoj...
  6. 2. úkol

    1. trpaslíci 2. základní 3. orkové 4. skladem 5. magická výroba 6. žebříčku 7. cesty 8. stavitele
  7. Soutěžní křížovka

    geocaching BODY: 1/10
  8. Diskuse o verzi 1.7

    Mně se stále nedaří do výzkumu dostat, už to trvá asi hodinu.
  9. 1. kolo

    3
  10. Diskuze o verzi 0.35 a kouzlech

    Zdá se mi, že se moc nepovedla aktualizace fronty výcviku v kasárnách - výcvik další jednotky nezačne dřív než vyzvednu tu, která se cvičila před ní ... na co tam je tedy vůbec fronta???
  11. 2. den

    39
  12. 1. den

Nahoru