• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od jana.souck

  1. jana.souck

    Hledám spolek

    Děkuju, už mám.
  2. jana.souck

    Hledám spolek

    Ahoj. Hledám spolek na Arendyllu, potřebuju dvě místa. Dávám cca 4000 bodů každý turnaj každé město. Jedno město Jana.souck začátek Amunů, druhé město Rigel turnajové město v ambasádách. Druhé patro věže minimálně. Věžový spolek nechci. Chci pohodový spolek, který jede na 10 beden, žádná šílená...
  3. jana.souck

    Ohnivý Fénix z nuly na max

    Včera jsem měla artefakt fénixe v akademii.
  4. jana.souck

    Dobrodružství

    Nás už jáma v podstatě nezajímá. Odznaky propadnou, no a co?
  5. jana.souck

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tohle se teď objevilo na Facebooku: Zdravím všechny, Byl jsem informován mým obloukem, abych podal oficiální stížnost na Inno Games. Tak to je moje otázka, jak někdo může podat stížnost na Inno games? Minulý říjen proběhla akce v Elvenaru. potom bylo dobrodružství Fellowsip. potom proběhla...
  6. jana.souck

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Když jsem začala hrát, tak bylo pár eventů do roka, teď je co pár dní nějaká blbost. Jak už je to město velký, tak už člověk většinu těch věcí ani nepotřebuje, buď se mu nehodí nebo nevejdou. Odměny jdou kvalitou dolů. Asi je to daň za velký město. Hra mně baví, líbí se mi její grafika, ale...
  7. jana.souck

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Další event? To už je neúnosný :( Týden stojím ve výzkumu kvůli týhle šikaně, mám vyzkoumaný senát, potřebuju zkoumat ambasády a ostatní. Tyhle eventy jsou jen zdržování od pořádný hry. Odstraněna citace. Embla
  8. jana.souck

    Společenství

    Tak zrovna náš spolek na Arendylu splňuje obě ty podmínky, pohodu i výkon :D
  9. jana.souck

    Ohnivý Fénix z nuly na max

    Já jsem dneska měla nabídku na výměnu bez popelavého fénixe, už si přesně nepamatuju, co to chtělo, ale skočila jsem po ní a mám i posledního starého fénixe na max.
  10. jana.souck

    Předáno Nový set ve věži

    Jj, já chci medvědy. Ostatní artefakty nepotřebuju. Tvůj návrh se mi, Ludi, líbí.
  11. jana.souck

    TRUHLY ve Věži věčnosti

    Já jsem docela blázen do hraní, turnaje dělám na 4800 bodů každý týden a věž pro mne není ve třetím patře zajímavá, protože tam už nejsem schopná nic vybojovat a materiál to žere jak tryskáč. Ty diamanty nahoře mi se štěstím pokryjí ztrátu. Do druhého patra k žabákovi, výš nelezu. K žabákovi to...
  12. jana.souck

    obtížnost boje ve věži

    Já mám dvě města v Elementálech a v Ambasádách a teď začal hrát syn, je ve třetí kapitole, věž už mohl hrát 2x. Překvapilo mne, že je u něj věž o hodně obtížnější než u mně. Už v prvním boji musel nasadit ty nejsilnější jednotky, které měl, věž počítala s jednotkama, které dostal v eventu, i...
  13. jana.souck

    forthefirst

    U nás je volno, nebo by se dalo udělat. Tři lidi určitě nehrajou. Zařídím to, stačí říct.
  14. jana.souck

    forthefirst

    A co my?
  15. jana.souck

    Tabulka - Dobrodružství

    Teď jsem ve městě zbořila dva triumfální oblouky úspěchu, nebo jak se to jmenovalo, dávali 1450 lidí na 2x3 velikost, byly z Elementálů.
Nahoru