• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od hrac552

  1. SOLARIS

    Aktuálně máme 2 volná místa pro nové spoluhráče. Pokud Tě hra baví a zvládneš alespoň 2 patra Věže, tak neváhej a piš zástupcům - hrac552, Planeta1215 nebo Latty7. Naše heslo je : Hrajeme hodně, hrajeme rádi, ale současně na pohodu. Pokud Tě nabídka zaujala, zbytek informací najdeš v Popisu...
  2. Discord

    Elevenar hraju někdy od roku 2018 a hra, alespoň podle mého názoru, se natolik změnila, že zkušenosti z před dvou až tří let jsou většinou zastaralé. Takže smáznutí archivů zkušeností a rad nebude žádná tragedie. Pro nové hráče je zde pořád dost prostoru a ochotných spoluhráčů poradit a podělit...
  3. Solaris

    Rádi přivítáme nové spoluhráče, kteří mají zájem hrát Dobrodružství společenství. Nabízíme přátelské prostředí, plánek z turnaje, až na výjimky Věž až nahoru. I kdyby to vypadalo, že je nás 25, tak místo pro nové hráče máme. Zájemci, pište zástupcům velitele (velitel je momentálně na cestách)...
  4. Solaris

    Během uplynulých několika dní od zveřejnění inzerátu se přihlásilo 7 zájemců - žádní začátečníci - ale nikdo z nich dál nekomunikuje..... Pište, prosím, a odpovídejte na Zprávy. Díky.
  5. Co dělat po poslední kapitole

    Po ukončení poslední kapitoly se otvírá takřka nový svět možností a je třeba to vzít jako výzvu. Konečně prázdniny, kdy je víc prostoru na Věž, Události, Turnaj, DS a vše další, co je popsáno v předchozích příspěvcích. Stačí si říct, že začíná "nová kapitola hraní" bez nové kapitoly. (Vzdáleně...
  6. Solaris

    Hledáme aktivního spoluhráče/spoluhráčku. Očekáváme slušnost v komunikaci, zvládnutí Věže -2 patra jsou minimum - , v turnaji alespoň 2500 bodů. Čas od času hrajeme DS naplno a pak obvykle zvítězíme. Pokud máte zájem nebo dotaz, napište mně Zprávu.
  7. Solaris

    Na Arendyllu hledáme jednoho hráče/hráčku na doplnění stavu spolku. Slušnost v komunikaci a schopnost zvládnout minimálně 2 patra Věže jsou podmínkou. Občas hrajeme DS na vítězství. Zdar a radost ze hry ;):diamond:
  8. Diskuze Kotlík

    Druhý dojem z kotlíku( první byl, že je to potřeba nechat uležet: :cool: ): - Je to další způsob, jak se zbavit zásob (pokud nějaké jsou) a výhledově získat nějaký bonus z lektvarů, byť časově omezený. Momentálně mám přebytky many a unuria, které by šly do kytek, tak vylepšuju účinky.
  9. Solaris

    neaktuální
  10. Diskuze Kotlík

    Vytvořené recepty se asi nikam do hry neukládají.... nebo jsem si nevšimnul???
  11. Diskuze Kotlík

    Momentálně je pro mne Kotlík při přípravě elixírů totálně nepřehledný. Nechám to uležet.
  12. Diskuze Kotlík

    Věž mi ze začátku taky připadala jako plýtvání vojskem (nebo surovinami - podle toho, jak to kdo hraje). Teď si to už nemyslím. Kotlík je třeba vyzkoušet a pak se uvidí. Nějaká platforma na výměnu nápadů by se hodila, ale Facebook (jak to zmiňují ve videu) tedy opravdu ne.
  13. Diskuze Dobrodružství společenství

    Volitelná budova jako odměna ve třetí mapě - velké plus vývojářům. Odměny za umístění by zasloužily mít lákavější parametry. Pro hodně hráčů jsou kvůli tomu nezajímavé a tím i celé DS při jeho časově extrémné náročnosti (když chcete být na bedně).
  14. Diskuze Dobrodružství společenství

    Pokud vím, tak je uzavření mapy nevratné. Nejlépe je na dobu DS udělat z většiny nebo všech hráčů pouze "členy" (tím jim odejmeš oprávnění ukončit mapu). Nedávno přidali vývojáři přehled, kdo do mapy přispěl a kdo ne. Najdeš ho, když klikneš na odměny (hnědý praporek) a v okně vlevo dole je ta...
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    Načítání výrobků do odznaků bez ztráty je super. Tvůrcům velká pochvala. :-)
Nahoru