• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Historik

  1. Diskuze Dobrodružství společenství

    Odměny v novém DS budou zas jako vždy? Já jen jestli má snahu ho dělat. Odstraněn nevhodný výraz. Embla
  2. Diskuze Dobrodružství společenství

    Ví se jaké budou odměny? Doufám že to bude lepší než doposud.
  3. Zářijové soutěžinky

    30
  4. Zviditelněná aktivita hráčů

    @Rebarbora pokud chceš rádi tě příjmem mezi nás do společenství Strážci Arendyllu . Hrajem na pohodu a pro radost ;) . Pokud máš zájem ozvy se. Historik
  5. Diskuze Ambasády

    Tak budu muset asi čekat dál :confused:
  6. Diskuze Ambasády

    Tak moc jsem se těšil na novou kapitolu Ambasády až jsem zapomněl vyzkoumat u Elvenarů rozšíření 47. Dá se to nějak vyzkoumat zpětně? Protože dávat za to 25 tis. dia nechci :eek:
  7. Diskuze Dobrodružství společenství

    Nereálné? Když je místo ve městě není problém 5 kovářů za den a i více. Začínám amuni a místa moc není i přes to mám 30 dílen. Horší jsou sošky.
  8. Diskuze Dobrodružství společenství

    Na prohlížeči máš klávesové zkratky, což také není k zahození ;)
  9. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Budovy vypadají hodně povedeně co se týká vzhledu.
  10. Měď a žula

    To sebrat nepůjde, protože na to nemáš kapacitu. Budeš muset rozšířit portál a nebo tu budovu zbourat a znovu postavit a zadat jinou výrobu.
  11. Měď a žula

    Na to aby jsi sebrala ambrozii je potřeba mít portál víl na 2 úrovni a na lektvar noci až na 3 úrovni. Protože jinak na ty výrobky nemáš kapacitu.. A u té výroby trpasličí sochy to přeskoč (mělo by to jít).
  12. Červencové soutěžinky

    161
  13. Rada pro nováčka..

    Díky za pomoc.
  14. Rada pro nováčka..

    Když je tu debata o manufakturách tak také přidám jednu otázku. Kolik je dobré mít manufaktur na živoucí zboží? Stačí jedna od každého?
  15. Diskuze Dobrodružství společenství

    Přesně tak. Odstraněna citace. Embla
Nahoru