• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Hexik

  1. Hexik

    Předáno Vylepšení inventáře budov

    ahoj jakykoli lepsi system v trideni budov v inventari bych uvitala at uz treba na pc dle nazvu coz je jen na mobilni verzi a nebo rozdeleni do nejakych tech sekci dle vyroby mana semeno unurium zbozi obyvatelstvo... nebo typu budovy set, 10lev, kulturka, docasny efekt a bezne rozhodne pro
  2. Hexik

    Diskuze Poznej budovu

    ani se mi nechtelo koukat co jsem podelala kazdopadne gratulace vyhercum
  3. Hexik

    Rychle, než příjde moderátor!

    6
  4. Hexik

    Maják dobrého sousedství

    @Danber7777 neni nutne mit vsechny divy, ale herni vyvoj k tomu speje a nakonec kdyz vylepsis na max ty co mas a co jsi kdy chtel seknes s hrou nebo postavis naky dalsi co by se mohl hodit? kazdy hrajem nejak mame nejake mesto a tam ruzne budovy v ruznem poctu a na ruzne urovni divy, presne to...
  5. Hexik

    Soutěž Poznej budovu

    bonus - oblacna akademie
  6. Hexik

    Rychle, než příjde moderátor!

    4
  7. Hexik

    Maják dobrého sousedství

    ano je fakt ze uz klaster a ruiny zasadne resi jakykoli problem s kulturou, truny musim rict ze znacne kulhaji za temito divy
  8. Hexik

    Maják dobrého sousedství

    @GorGlin tesi me ze potvrzujes muj odhad ikdyz jeste v te fazi nejsem snad jen trunum stale neumim prijit na chut ale uz jsem u par divu za svuj herni cas zmenila nazor a postavila
  9. Hexik

    Maják dobrého sousedství

    @Waso predpokladam ze mel na mysli majak souseda ta runa je bila kocici hlava dle meho se vyplati oba divy zase usetris misto za kulturu ... asi bych uz nemazala zadny div na vyssim levelu ja mazala max na 6 je to spis o tom si promyslet co postavis a pak uz se s tim divem smirit vim ze...
  10. Hexik

    Rychle, než příjde moderátor!

    1
  11. Hexik

    Rychle, než příjde moderátor!

    16
  12. Hexik

    Maják dobrého sousedství

    ahoj neni spatny urcite do pozdejsich kapitol kde mana v kulturkach dost stagnuje za to spotreba dost porad roste, efekt je moc pekny sice jsem na 17 teprve ale je k tomu dobry i druhy majak (zvonice) ktery prodluzuje sousedskou a tak i budovy s nizkou kulturou mas snadno pod pomoci
  13. Hexik

    Soutěž Poznej budovu

    8. ukol - fletnovy sbor - uroven 1 dava 1 doprovod a zvyseni vyroby osnov ----------------------- 2. body
  14. Hexik

    Rychle, než příjde moderátor!

    13
  15. Hexik

    Únorové soutěžinky

    29
Nahoru