• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od hawkeyyP

  1. ČTI MĚ Zpětná vazba: Máte problémy s plynulostí hry?

    Ne, že by to bylo rychlé, ale do včerejška jse mbez větších problémů hrát mohl. Ale po noční svévolné aktualizaci Mrchosoftu mi na začátku hlásí Elvenar chybu a chce zapnout hardwarovou akceleraci. TA je ovšem zapnutá - a Elvenar mě stejně 2x pošle do Nastavení Chromu, pak naskočí ikona...
  2. Diskuze Verze 1.63

    Tak dalsích 5 kolegu ci kolegyn ze spolku ma stejny problem (hra se kouse, mrzne, laguje). Neni to nahoda, ale otravny prvek, ktery se objevil s posledni aktualizaci a bylo by zahodno, aby vyvojari bud vratili starsi verzi a problem opravili, nebo opravili co nejdriv! Povoleni flashe - to jsem...
  3. Diskuze Verze 1.63

    Od rana, kdy byla verze aktualizovana, se to neskutecne kouse, mrzne, laguje!!! Nevim, co jste s tim udelali, ale zatizeni operacni pameti od 155MB do 1,6GB je fakt moc. :-\
  4. Diskuze Verze 1.59

    Tak zjevne neslo. Aktualizoval jsem i Flash Player. V Chrome to nadale neslo, ale v Opere jo. Vic uz jsem udelat nemohl a dnes najednou to zase jde i v Chrome. Takze Cerny Petr byl na strane InnoGames GmbH. Odstraněna zbytečná citace. Nótt
  5. Diskuze Verze 1.59

    Trziste je sice prehlednejsi, ale pracuje pomaleji (cekani az problikne po prvnim kliknuti zmena a pak teprve lze pokracovat). Takze spis zmena k horsimu. - Nevim, nakolik to souvisi s aktualizaci, ale od vceresjiho odpoledne se nemohu prihlasit do hry z notebooku (Windows 7; zamrznu na logu...
  6. Diskuze Dobrodružství společenství

    Takže to shrňme: 1) okenka ukolu preskakuji a je to k vzteku, snadno clovek smazne rozdelany ukol !!! 2) neprehledne oznaceni zbyvajici doby trvani! Fakt by byl problem psat alespon napr. "2d 21h" ??? 3) jedine vylepseni = zruseni likvidacnich pozadavku na zdroje na zlute trase (1. a 2...
  7. Není chyba Misto zasob - elixir nebo prach... je to chyba?

    Od dnesniho vecera mi budovy, ktere drive produkovaly zasoby, vyrabi elixir. Mam na mysli chatrc na manu, hnizdo orku a ples baronky. I dalsim clenum spolecenstvi se zmenila vyroba na elixir ci kouzelny prach. Je to chyba ve hre? Nebo nam unikla nejaka pomerne vyznamna zmena ve hre???
  8. Není chyba Sousedska vypomoc prestala davat suroviny

    Takze hromadne za cely predchozi den. Tak to nic moc :-\ Doted jsem u sousedu obcas dohanel nedostatek, takhle budu muset cekat az 24 hodin. - Mozna by tu byly jine dulezitejsi veci k opravam a upravam. //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  9. Diskuze Verze 1.39

    Je tragicke, jak tu nedokazete nic poradne vysvetlit. Napr. jakou truhlu mate na mysli? neco nobeho? nebo jedna z tech tri dennich? Znamena to tedy, ze suroviny nedostaneme hned, ale az po pulnoci hromadne zpetne? Tak to "diky"! Ted mi plne vyhovovalo, ze jsme si chybejici surky mohl rychle...
  10. Není chyba Sousedska vypomoc prestala davat suroviny

    Pockej, z jake truhly? Mluvime oba o sousedske vypomoci (na mape a ve spolecenstvi), ze? Sry, ted jsem kouknul na tu aktualizaci... ale kde se ma jako ta truhla byt? Tady jsou vzdy informace na draka.... :-\ //Odstraněna zbytečná citace, Iddun
  11. Není chyba Sousedska vypomoc prestala davat suroviny

    Ted v podvecer mi sousedska vypomoc prestala davat suroviny a pri "zlatych rukach" jsem nedostal ani zasoby. Zkusil jsem refresh, znovu nacist hru, ale ani pak se to nezlepsilo. Mate to take tak?
  12. Zářijové soutěžinky

    57
  13. Neaktuální Obsazená pole

    O to jde - na přesouvání změníš mapu na 2D, tedy na přehlednější ... pak zase přepneš zpýtky do 3D a mlžeš se kochat. // Odstraněna zbytečná citace. Nótt
  14. Hra s roky

    1642 - Blaise Pascal (1623 – 1662), francouzský matematik, fyzik, spisovatel, teolog a náboženský filosof, sestrojil první mechanický kalkulátor, schopný sčítat a odčítat http://www.arts-et-metiers.net/musee/machine-arithmetique-de-pascal-6-chiffres-sans-sous-ni-deniers Pozn.: Ja zajímavé, co...
Nahoru