• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od GrizzlyTom

  1. GrizzlyTom

    Tržiště - filtr posílené/neposílené zboží

    Vcelku jednoduchý návrh - pokud měním zboží, tak měním posílené (kterého mám hodně) za neposílené. Hodil by se filtr, který by v tom, co chci měnit, bral všechny typy posíleného zboží (v mém případě mramor, krystal, elixír) a v tom, co chci získat, všechny typy neposíleného zboží (v mém případě...
  2. GrizzlyTom

    Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    Přímo mi to nejde, soubor příliš velký, tak snad takle...
  3. GrizzlyTom

    Diskuze Věž věčnosti

    Ha, a jako tento týden, beztak dalších 0 artefaktů.
  4. GrizzlyTom

    Diskuze Věž věčnosti

    Ano, neposílené manufaktury jsem zahodil už dříve - myslím, že to bylo pávě někdy kolem 5. kapitoly. Vylepšitelné budovy mi přijdou dost individuální - některé dobré, některé nic moc, podle toho, co potřebuju. A budovy ze sad a událostí to pak dorazí.
  5. GrizzlyTom

    Diskuze Věž věčnosti

    Nevím, jak je to na vyšších kapitolách. Ve fázi, kde jsem já, jsou často lepší než fabriky na neposílené zboží (a zaberou méně místa). Pokud dávají zlato/zásoby/posílené zboží, tak jsou slabé. Za předpokladu 1 artefakt/týden a 6-týdenní cyklus by byl průměr úroveň 7 na budovu, ale většinou mám...
  6. GrizzlyTom

    Diskuze Věž věčnosti

    Kolik tak běžně padá artefaktů za 6-týdenní cyklus? Já jsem se dostal do stavu, kdy nemám problém projít celou věž, ale když mám 1 artefakt za týden, je to úspěch. Takže dostat cokoli na 10 je prakticky nemožné - a některé budovy jsou pod úrovní 5 vcelku slabé.
  7. GrizzlyTom

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Osobně by nebylo špatné nějak artefakty konvertovat. A nebo je mít jako alternativu na vylepšování budovy místo rekonstrukcí.
  8. GrizzlyTom

    sousedská výpomoc

    Ano, nějaký způsob označit oblíbenou vyýpomoc (jako je to u divů) a pak mít možnost tuto dát automaticky (pokud je dostupná) by bylo super.
  9. GrizzlyTom

    Diskuze Svět fénixe

    Výroba, tipoval bych, se určuje podlé kapitoly, nebo něčeho. Ale udělat 8x základní zboží, když mám 2 manufaktury na posílené zboží a 0 na neposílené, jsou tyto úkoly svým způsobem trest za používání budov z událostí, které jsou na neposílené zboží výrazně lepší (alespoň tedy ve fázi hry, kde se...
  10. GrizzlyTom

    sousedská výpomoc

    Na PC by taky bylo dobré, aby byly zvlášť ikony pro návštěvu a pro pomoc. Momentálně se pomoc po udělení změní na návštěvu, a není zrovna těžké kliknout omylem na řádek výše. Takže pak musím zpět z města na mapu, zase do sekce provincie, pak do sousedů, a hledat, kde jsem skončil. Mobilní appka...
  11. GrizzlyTom

    Diskuze Svět fénixe

    Moc se mi nelíbí, že hodně úkolů vyžaduje pouze základní zboží, namísto jakéhokoli, při úkolech "vyrob X 3-hodinových/9-hodinových". Mám hodně produkce přes budovy z událostí, takže manufaktur mám málo.
  12. GrizzlyTom

    Soutěž O nejlepší budovu Kouzla zimy

    Mám na vše málo místa, většina budov je pořád ještě v "batohu", ale už jsem jich pár umístil - rozhozené, kam se zrovna vešly. Ledovec se mi podařilo dostat na 10 úroveň. V tuto chvíli se mi nejvíc hodí ledovec kvůli produkci a vrak kvůli obyvatelstvu.
  13. GrizzlyTom

    Přímá sousedská výpomoc z mapy

    Aha! Jen jsem si všiml té záložky k průzkumu... díky za tip!
  14. GrizzlyTom

    Přímá sousedská výpomoc z mapy

    [Shrnutí] – přidat UI element na poskytnutí sousedské pomoci bez načítání města, jako je to v mobilní verzi [Podrobnosti] - poskytnutí pomoci je v současnosti výrazně jednodušší v mobilní verzi, kde je na to tlačítko přímo z mapy. Na PC je potřeba každě město načíst a ručně kliknout na budovu...
  15. GrizzlyTom

    Soutěž O nejlepší budovu události Brána do minulosti

    Dalo se to, ale chtelo to dobre planovani. Kdyz jsem do toho dost vypocitave sypal kouzla na produkci, urychlovace z veze a dalsi odmeny z jinych casti hry (turnaje, provincie), podarilo se mi postavit plnou sadu, ikdyz jsem zacal hrat nekdy na zacatku cervence. Vmacknout to vse do...
Nahoru