• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Green Jane

  1. Green Jane

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Dotaz : taky se vám někdy stalo, že splníte zadaný úkol a on se vám nenačte ? Mně už dneska dvakrát . Zajímalo by mně , kde udělali zadavatelé chybu ? :cool:
  2. Green Jane

    Jak umírá Fórum

    Asi se o to časem pokusím, ale napřed se budu muset trochu poprat s Discordem ( mimochodem mně moc nebaví) . :cool:
  3. Green Jane

    Jak umírá Fórum

    Good night , Forum .,,, a dotaz : Budou na Discordu pokračovat mini-hry , jako např Nekonečný příběh a ty ostatní ? :cool:
  4. Green Jane

    Discord

    @ Kvietko Naprosto souhlasím , je to jaksi nedořešený . :cool:
  5. Green Jane

    Hráč by měl dostat ban

    Učení - neučení , Bonny dostane BAN , aby mu to nebylo líto . :cool:
  6. Green Jane

    Diskuze Podzimní zvířetník 2023

    Brána do minulosti ? No to jsem žádostivá . Tenhle event byl docela dobrý . :cool:
  7. Green Jane

    Hráč by měl dostat ban

    Ale hlavně by měli dostat ban ti , co vymysleli Discord ! :cool:
  8. Green Jane

    Nekonečný příběh

    ..pochopitelně , kde nic - tu nic . Naštěstí objevil pod postelí zapomenuté trenýrky , takže "přioděný" šťastně upaloval na faru ........
  9. Green Jane

    Co mi to připomíná?

    úraz :cool:
  10. Green Jane

    Co mi to připomíná?

    moje parketa :cool:
  11. Green Jane

    Discord

    No , uff , přečetla jsem si všecky připomínky , byla to fuška . Ale zkusím to teda taky , uvidíme . Fórum mně bude scházet, zdá se mi daleko přehlednější , než Discord . A doufám , že to taky po mně nebude chtít prašule , Všem přeju zdar a sílu ! :cool:
  12. Green Jane

    Co mi to připomíná?

    discord :cool:
  13. Green Jane

    Co mi to připomíná?

    zvýšení platu :cool:
  14. Green Jane

    Co mi to připomíná?

    zázrak :cool:
  15. Green Jane

    Nekonečný příběh

    ..se zabal aspoň do prostěradla a už se nezdržuj a upaluj ! " Telefon klapl a zmlknul , takže ...... :cool:
Nahoru