• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od GorGlin

  1. GorGlin

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Dřív byl odkaz na fórum a taky jsi měl smůlu pokud jsi tam nechtěl. Fórum je minulost to se občas stává.
  2. GorGlin

    Stále divnější divné Divy

    Tak si to proberem kus po kuse, neexistruje div bez kterého by to nešlo dál. Každý má nějaký přínos a je jen na tobě jestli ho využiješ, nebo půjdeš jinou cestou. Knihovna, VB a zásoby VB ji přicházejí sami, nebo je můžeš tahat z turnaje, zásoby můžeš vyrábět, získávat z výpomoci nebo z...
  3. GorGlin

    Stále divnější divné Divy

    S další řasou přijde zase jedno
  4. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Já měl 17 orcich a 12 Vall dílen a zvlad jsem to s jednou manufakturu od každého typu. Ale měl jsem zásoby. T7 jsem měl 4M a konec rasy vyráběl pod kouzly. Vymena mě nezdržovala, ale měl jsem čas a často je točil.
  5. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Žádné děsení, ale je fakt, že Inno rádo využije každé chyby.
  6. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Já vyrabel T7-9 a měnil jen na stejné úrovni. Směna byla velmi rychlá.
  7. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Já u starožitnictví vidím smysl ve zvýšení výroby. Pořád budeme platit tu partičku nemakačenků co nepochopili k čemu je vůz. Možná by stálo za to zavést povinnou školní docházku. Společnost v elveanru je dost zaostalá. Ale když se v příští kapitole budeme pohybovat milionech místo statisíců, tak...
  8. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Je to další spotřeba prosperity, takže bonus na veškerou výrobu. Já portál postavil celý i s virem.
  9. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    když jsem zjistil, že Vallorianská škola zkracuje produkci kouzel, tak mě to docela překvapilo nevím že by si někdo stěžoval na nedostatek kouzel ale možná je to rafinovaný způsob jak zařídit přebytek
  10. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @voyager-1 obávám se, že nejde o dny a týdny, ale měsíce a roky. @Schoenfeld Pokud si chceš procházet výzkum posvém, musíš být připravený. Pokud budeš procházet výzkum pěkně po sloupcích, spotřeba many se rozloží. zrovna nedávno u nás někdo řešil manu tady jsem mnohokrát četl že stačí...
  11. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Tak to je mazec. Takže za rok s další kapitolou pokoris hranici 1000 dní a pak už budeš plánovat pětiletky?
  12. GorGlin

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Já koš od začátku nechápu. To je jako bych měl u fenixe čudlík "nové lůžkoviny" a po každý truhle zapremyslel, jestli si to peří raci nenacpu do polštáře. Nevím jak plánujete vy, ale já přemýšlím o nákladech a přínosech těch věcí na pravé straně. Samotné skládání herních kamenů je jen hra s...
  13. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    A to se vyplatí
  14. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Taky to mám rád. Sezóna, rasa, DS, všechno najednou je opruz. Teď budou maximálně dvě věci najednou a to je až dost. Co vím o reklamách, tak to je nevyvážené mezi počítačem a mobilem. Bonusy se hodí, ale na mobilu to trvá děsně dlouho, vlastně vypadnete z aplikace pak když nekliknete správně tak...
  15. GorGlin

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    A já furt nic
Nahoru