• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Franceska

  1. Franceska

    Diskuze Verze 1.72

    Ja myslím .ze tu nejde o to či stavať , alebo co stavať ,ale o to ,ze tato hra začína silno pripomínat Facebookove farmy . Je spomalená horšie sa nacitava . Pretoze len sa pridava uloh a eventov . A nie je to ani pripojenim ani PC , ja som sa informovala u viacerých uživatelov co to tu...
  2. Franceska

    Diskuze Festival Woodelvenstock

    Event som vzdala , nema pre mna vyznam .lebo aj ked nasetrim nejake listky tak zasadne dostanem nejaky šmejd. Nepaci sa mi ,ze sa do truhlic dali ulomky , runy a body do divov . Tie mam z kazdeho turnaja a co je zaujimave ako napr. urychlovace tie sa vytratili .alebo znizili na maximalne mizivy...
  3. Franceska

    1. kolo

    12
  4. Franceska

    Zaplnanie mapy

    Pravdepodobne je system zly ,ked priraduje hracov stale do stredu mapy , neviem aka je to nahoda .
  5. Franceska

    Zaplnanie mapy

    Vazne by bolo nacase viac ako pol roka nemam susedov a jednoznacne sa citim diskriminovana touto situaciou.
  6. Franceska

    Zaplnanie mapy

    Rada ,by som sa dozvedela ako je to zo zaplňanim mapy . Som bez susedov uz monimalne pol roka . Neviem co s tym ja mozem urobit . Mam poziadat o prestahovanie na mape ,alebo ako sa to da riesit. Rada by som vedela aký maju nazor podobne postihnutí hráči .
  7. Franceska

    Diskuse k verzi 1.0

    Po aktualizacii nie je mozne pripojenie max na 48 % a potom uz len chyba serveru
  8. Franceska

    soul of destiny

    Ak je ponuka ešte platná mala by som záujem . Hrám denne , mám bonus na hodváb a susedom klikám tiež denne.
  9. Franceska

    Diskuze k soutěži

    Prajem Všetkým krásne Vianoce a veľa diamantov
  10. Franceska

    Tipovací otázka

    65
  11. Franceska

    Diskuze k soutěži

    Jeden deň som vynechala nechtiac aj ja . Som tu veľmi krátko a vôbec netuším kde sú nejaké komentáre v ktorých mam zanechať odkaz . Takže som sa úplne zbytočne unúvala sčitovaním snehuliakov.
  12. Franceska

    10. den

    2 / kedze vobec netusim kde by som mala nechat ten odkaz , tak to pisem sem. prispevok som dala v Dizkuzi k soutezi
  13. Franceska

    9. den

    4
  14. Franceska

    8. den

    27
  15. Franceska

    7. den

    17
Nahoru