• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od forthefirst

  1. forthefirst

    @Vasil35 - do hodiny od zveřejnění jsem byl přijat do spolku;). Ono totiž to, že jsem zůstával stát v té 4. kapitole mělo své důvody a rozhodně to nesvědčí o mé neaktivitě. Např. v turnajích jsem lepší než ty v 11. kapitole:). @jana.souck - Jani u vás nebylo volno
  2. forthefirst

    Ahoj, hledám aktivní spolek, hrající věž minimálně na stříbrnou placku. Jsem již skoro rok ve 4. kapitole a na tomto světě ( Arendyll ) nechci pokračovat dál. Jsem schopen se ve věži dostat až nahoru ( pokud mám nějaké posilovače ) a v turnaji dám stabilně a udržitelně 4000+ bodů. Turnajové...
  3. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    @iDavis - perfektní, díky moc. Mám radost, že se mi volno protáhne i přes další event, protože nevidím sebemenší důvod, proč to hrát. Ohniváka už mám na level 10 a pro další zvěř se již nedostává krmiva. Potřebuji už jen vytunit hnědého medvídka, tak snad se dočkám i medvědího eventu, či věže s...
  4. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Tak to by bylo super:)
  5. Březnové soutěžinky

    1257
  6. Oživení akcí pro celé společenství

    @OldMaGorr - tak, tak, myslím, že ti soutěživci se mohou vyřádit v boji o první příčky v turnajích či žebříčku nebo v rychlosti, jakou projedou poslední kapitolu. Já rozhodně nechci s nikým bojovat;)
  7. Oživení akcí pro celé společenství

    Proboha, jen žádné další akce. Snad stačí to, co již máme o_O
  8. Diskuze Dobrodružství společenství

    Moc se na DS těším, protože ho poprvé nebudu hrát ;)
  9. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Emhyr var Emreis II - určitě ne a stejně na ně nemáš ve vsi místo :)
  10. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Ryny - neboj, objeví se, já už ji vyčaroval a uložil do skladu, aby nepřekážela stromkovým posilovačům ;)
  11. Diskuze Elvarianský karneval

    jj, dal jsem si, jako vždy, limit na splnění základních úkolů do neděle a už mám též hotovo ;)
  12. Možnost ve věži věčnosti získat více diamantů

    To neprojde, nemá smysl vůbec hlasovat
  13. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Emhyr var Emreis II - založ si malé město a porozumíš ;)
  14. Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    @Lovec Krys - přesně tak, nechápu hráče, kteří si stěžují, že mají něco navíc :mad:
  15. Lednové soutěžinky

    64
Nahoru