• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ferro

  1. Zlatý Fénix

    už jsem na to došla :) má manufaktura má základní produkci 178 . 300% je 534 základ je navýšen o sílu relikvií 1246 a o bonus div 93 178+1246+93 = 1517 po nakrmení fénixe se zvýší tříhodinová produkce na 2051 rozdíl je 534 a to je těch 300% ze základu. Nemám to pokažený :-) děkuji za nakopnutí
  2. Zlatý Fénix

    Zdravím. Ráda bych se zeptala, od jaké základny se počítá bonus na výrobu zboží 300%. Snažila jsem se najít na foru podrobnosti o této budově, ale nedaří se mi. Můj příklad. Jsem v 8 kapitole. Fénixe mám v 7 kapitole, vytažený do desítky. manufaktura na ocel - momentálně na maximu lv19...
  3. zlatý mok

    Zdravím. V našem společenství se uvolnila místa. Hledáme proto dva aktivní hráče. Podmínky jsou uvedené u popisu našeho spolku. Ve zkratce - turnaj povinný, podle velikosti hráče je nastaveno herní minimum. Vzájemná pomoc a podpora. Věž bez nastavených pravidel. Dobrodružství nás baví a...
Nahoru