• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ereandil

  1. Diskuze O nejlepší dovolenou

    Hele, četli jste to vůbec všechno? Protože aniž bych se chtěla kohokoli dotknout, tak mám pár výhrad. Mpug tedy dobré, slušně napsané a chyb nebylo zase tolik, je vidět, že už někdy psal(a). Ten příběh má i docela dobrou pointu a je to takové příjemné letní čtení, nic mě nerušilo, hezky to...
  2. Diskuze O nejlepší dovolenou

    A vyhlášení nic?
  3. DS - pytle mincí

    Já bych v tomto kontextu zavedla nový div: Finanční úřad. Každý level by hráči přidával úroveň daňové optimalizace, který by pytle mincí zlevňoval o daň z kliknutí. :p
  4. Soutěž O nejlepší dovolenou

    Bylo nebylo, nad krásným městem Lakansyel převzalo vládu léto. Obyvatelé byli zpočátku nadšení. Sluneční paprsky rozehřívaly ulice, na nichž se labužnicky rozvalovali kočky, psi i ochočení démoni, vlahý větřík si pohrával s vlasy rozesmátých elfů a v sadech dozrávalo ovoce všech tvarů a...
  5. Výtvarné okienko

    @Prealiena Díky. Přiznávám, že to pro mě je jedno z děl, které mě nejvíc ovlivnily.
  6. Výtvarné okienko

    Ahoj, já se s vámi chci podělit o můj Druhý břeh: https://www.facebook.com/ereandil.aleanath Uveřejňuju tam svoje ilustrace k chystané knížce Nejdelší noc a další, více či méně související umění.
Nahoru