• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Elvinka12

  1. Elvinka12

    Petice_Divy

    proc stavkovat ve hre? prijde mi to ponekud zvlastni kdyz me hra bavi hraju kdyz ne tak nehraju a je to a to ze ted se snazili srovnat ci napravit neco co podelavali dlouha leta, jenze jsme si na to tak zvykli, ze ted mame problem se s tim srovnat. ale tyto zmeny s divy maji i par pozitivnich...
  2. Elvinka12

    Stále divnější divné Divy

    toho jsem zbourala jeste driv nez slo tohle teleportovat a to byl na 10, kapitoly bezely a on starnul
  3. Elvinka12

    Discord

    co se tyka chyby se reagovalo pomerne rychle si myslim problem byl spis v tom jak to vyresit az kdyz se tam nejak domluvili dali nam vedet .. co se tyka pouzivani discordu je jiny a kdo nechce at nepouziva ale at si nestezuje ze nema informace i tak reseni chyby psali az kolem pulnoci takze ja...
  4. Elvinka12

    Diskuze Dobrodružství společenství

    nevim kde jsi prisel na ten datum , ale je vic nez pravdepodobne ze se tyka bety na cz bude dalsi event
  5. Elvinka12

    Discord

    @Waso nemusis za me mluvit ja az budu chtit napisu ... nakonec jak vsichni uz vime skonci vse odsud v hlubine nekonecna
  6. Elvinka12

    Discord

    @iDavis i ja patrim mezi ty kteri sleduji stranky a pouzivaji je, je super jak nespis a stale neco pridavas pamatuju i starsi casy kdy jsi to jeste sypal sem na forum i tak mi to pomahalo a ted i info o osadnicich eventech a vseho tam je dost, skoda jen ze tam neni vic cestiny nebo slovenstiny...
  7. Elvinka12

    Discord

    diskord si instalovat nemusis tedy nevim jestli jde pouzivat z prohlizece na telefonu, ale na pc otviram v prohlizeci stale tady fakt byla studnice informaci velka skoda ze proste zmizi jinak idavis na discord chodi take
  8. Elvinka12

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    sama jsem taky zvedava jak ten zaprah zvladnu i tak nejvetsim problemem v obchodovani je to ze kdyz delas pomazanku a potrebujes granule tak ten co vyrabi granule potrebuje zase kulicky, ja se tomuto problemu snazim vyhybat ze pomazanku nabizim jen za kulicky a pak smenim kulicky za granule coz...
  9. Elvinka12

    Jak umírá Fórum

    no doufam ze elvenstats a architekt jen tak nezmizi je pravda ze elvenstats ma ted asi nejake problemy kazdou chvili tam schazi nejaky turnaj i tak jsou to moji pomocnici ve hre uz par roku
  10. Elvinka12

    Jak umírá Fórum

    discord si muzes nastavit svetly nebo tmavy, akorad svetly kdyz uz je mene svetla je dost agresivni - je bilej no skoda ze nemaji vic barevnych verzi a nebo je maji za penize jako spoustu veci ale to me prijde zbytecny tam neco platit
  11. Elvinka12

    VB nebo úlomky run

    na kolecku je dobre se predem domluvit s ostatnimi hraci ve spolku, ale rychlejsi pokud nehraji s kolecky si proste domluvit primou vymenu v chatu nebo v hromadne zprave
  12. Elvinka12

    Jak umírá Fórum

    je pravda ze jsem si taky uz nejake ty cile splnila, i tak behem hrani cloveku pribyvaji nove, ikdyz forum bylo pro me velka soucast hry, tak proc bych ale kvuli nemu koncila hru co me bavi jeden z duvodu proc prestat hrat je ze by me to prestalo bavit, nebo by nebyl cas pripadne moznost hrat...
  13. Elvinka12

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    nevim nic zasadniho by to nemelo byt a kazdy sam si stavi mesto dle sveho tak se s tim i musi poprat a neni dulezity jestli bude delat kapitolu mesic 2 nebo 4, ja doufam ze bych to do konce roku mohla dat ale kdo vi treba se zaseknu na mane a nebo necem jinem
  14. Elvinka12

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    zase me tu chce nekdo desit kapitolou ... to neni vubec pekne a ikdyz si myslim ze mam asi nejhorsi surovinu co jsem mohla mit i tak neurychluju kupce a hraju jen se 3, hudba se dala i v tech nejhorsich chvilich kdy jsem stavela cely orchestr, tak doufam ze zvladnu i tohle, mam na to tak 3/4 roku
  15. Elvinka12

    Elvenarové - Pokladnice vědění

    odpoved uz mas ale najit ji muzes i primo ve hre pri stavbe budovy je vzdy mezi tim co vse je potreba na stavbu i take nutne napojeni coz muzes vyuzit i v jinych kapitolach, co kapitola to trosku jiny system
Nahoru