• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Dobrodej

  1. Dobrodej

    Rychle, než příjde moderátor!

    6
  2. Dobrodej

    Aktuálnost a použitelnost WiKi

    A potěšením čtu, že WiKi je na 99,9% ukončená, ale nerozumím tomu. Pokud ve hře stále dochází ke změnám a vylepšení, jak může být WiKi hotová??? Byl jsem vyzván ve vlákně o DS, abych náměty dal do odpovídajícího vlákna a tak tak činím. Nejde přímo o chyby WiKi, ale o aktuálnost, přesnost a...
  3. Dobrodej

    Diskuze Dobrodružství společenství

    píšu to tam ....
  4. Dobrodej

    Předáno Náhled divů v PC verzi

    souhlas
  5. Dobrodej

    Diskuze Dobrodružství společenství

    myslím, že by se vrátily ty vyřazené, je méně než málo pravděpodobné, ale nikdy neříkej nikdy. Škoda však, že oficiální WiKi v mnoha ohledech nezohledňuje aktuální stav hry, alespoň ta česká, na anglické verzi je mnoho věcí aktuálnější a tak je lepší hledat informace na neoficiálních stránkách...
  6. Dobrodej

    Dobrodružství společenství

    z US fóra https://docs.google.com/spreadsheets/d/10GdVitzT_2KBy6OTphopGj3J0Y2Oq8y-8JQeY3Mh6go Pokud chceš moji tabulku pro Tvůj spolek, tak se ozvi, nasdílím nebo přímo US forum https://us.forum.elvenar.com/index.php?threads/fellowship-adventures-2022.29869/page-2#post-250100
  7. Dobrodej

    Přestavba města

    Náhled na půdorys by byl jistě dobrá pomůcka pro rychlý přehled a jsem pro, aby se dostal do hry. Víc bych ale uvítal, možnost záměny budov. Tedy abych mohl budovu třeba 3x3 vzít a dát na jinou 3x3 (nebo budova 2x3 a vedle ní 1x3 volného místa) a zaměnit je, bez nutnosti mít někde volný prostor...
  8. Dobrodej

    Hromadne zadavani vyroby ve zbrojnicich

    zbrojnice určitě, ale také Ruské kolo. A pokud jsou nějaké další budovy, kterých může být ve městě víc a výroba se jim musí zadávat, tak pro všechny takové stejné řešení - vybrat jedinou a mít možnost zátržítkem zvolit zadání výroby do všech.
  9. Dobrodej

    Zadávání výroby hromadně

    díky vývojářům, v aktuální verzi už je to podle jejich rozhodnutí už nějak vyřešeno a je to užitečné.
  10. Dobrodej

    zadávání výroby - dialog mobilní v aplikaci

    a co aby v appce šlo v jejím nastavení volitelně vypínání dialogového okna zapnout nebo ponechat šipky pro přepínání manufaktur. Také mě používání šipek moc nevyhovuje a dialog vypínám ručně a vybírám si budovy na mapě města. Ještě jedna věc v nastavení appky, u dílen je možnost zadávat...
  11. Dobrodej

    Informace o přepínání světů

    Hraji v obou českých světech, při přepínání světů si často spletu ikonu a vracím se do světa, ze kterého jsem odešel. Stávající "Odhlašovací dialog" z aktivní hry je dvoukrokový, první krok mě vyvede z města v nějakém světě na obrazovku dostupných světů, bez fyzického odhlášení, na které je jen...
  12. Dobrodej

    Upozornění výroby/dílny na nevyzvednutou produkci

    [Shrnutí] – do rozhraní města na pevné místo doprogramovat ikonu nebo jiné jasné viditelné upozornění na spící dílny/manufaktury a nevybranou produkci [Podrobnosti] - asi nejlépe do štítu pod avatar hráče přidat pole pro ikony upozornění na spící dílny/manufaktury a druhou na nevybranou hotovou...
  13. Dobrodej

    Zadávání výroby hromadně

    určitě ano, problém s živoucím zbožím a manufakturami od 12 kapitoly je myslím řešitelný snadno a živoucí zboží by šlo dál ručně nebo jako další volba hromadného zadání
  14. Dobrodej

    Předáno rozšíření přehledu upozornění

    super návrh, počet upozornění je opravdu nedostatečný, hlavně když běží DS nebo jiná akce. V případě jeho zvětšení je filtr nezbytností, řešení je možné dle návrhu "napevno" na samostatných záložkách, ale já bych preferoval jeden seznam a rozumný nástroj pro filtrování. Pro začátek v uvedených 3...
Nahoru