• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od chleba s maaslem

  1. Teleportace kouzelných budov

    Nazdárek přátele.. Vadí mi, že kouzlo Teleportace nefunguje na všechny budovy. Kouzelné budovy sbírám od té doby, co hraju a zabírají mi celkem hodně místa.. Když je pak dobrodružství společenství, bylo by fajn mít možnost uvolnit si místo ve městě právě teleportováním kouzelných budov do...
  2. Návrhy na soutěže

    Například reálný čas strávený v Elvenaru, počet sousedské výpomoci, počet natěžených surovin, počet vybraných daní atd.
  3. Návrhy na soutěže

    Napadla mě soutěž o nejaktivnějšího hráče, aktivita je měřitelná a proto by se soutěž snadno hodnotila.. V soutěži o nejlepší básničku nebo obrázek by to měla porota hodně obtížné.. Co porotce, to jiný vkus.. To by se pak mohla vyhlásit soutěž o nejlepšího porotce.. :D
  4. Zadání 3. úkol

    Udělám ze sebe většího pitomce, když budu básničku začínat od konce? aA co když vynechám prostředek, bude to pro mě mít nějaký důsledek? Možná jo, protože když půjdu pozpátku, zřejmě se dostanu k novému začátku.. Vše nej k šestým narozeninám přeje Chleba s Maaslem
  5. Zadání 2. úkol

    na obrázku je Věž Věčnosti..
  6. Zadání 1. úkol

    Z mých divů mám nejradši Svatostánek.. Jednak jde o otázku víry a to je pro mě osobní záležitost a podruhé jde o kulturu mého města a jeho obyvatel.. Úrověň kultury naznačuje úroveň vzdělanosti i zábavy ve městě a obojí jest nepostradatelnou součástí mého života.. S pozdravem Chleba s Maaslem
Nahoru