• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ch u c k y

  1. Ch u c k y

    Petice_Divy

    Tak po pár dnech změn krátké shrnutí,změnou jsem přišel cca. o víc jak 500k kultůry no nic postavím 10+ budov navíc,že to zabere místo nemusím zdůrazňovat,můžu za dia přikoupit.Poslední kapitolu mám ukončenou tak nevidím důvod vyrábět žádné suroviny,nepotřebuji manu,semínka,unurium kotlík nemá...
  2. Ch u c k y

    Petice_Divy

    Tak jedním kliknutím jste mě připravili o cca.500k kultůry,já jedním kliknutím blokuji platební kartu pro INNO.
  3. Ch u c k y

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    jj už jsem ji také našel
  4. Ch u c k y

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Se surovinami mi pomáhá Kryobudova,snižuje rozpad o 5% kterou jsem našel v inventáři (čary).Nevím ani jak a kdy jsem ji získal,třeba někdo poradí zda je někde k mání.
  5. Ch u c k y

    Diskuze Síla hudby

    OK,děkuji
  6. Ch u c k y

    Diskuze Síla hudby

    Mám dotaz,když schovám do skladu sbory,sníží se pouze výroba osnov a lvl hudebního háje zůstane stejný?
  7. Ch u c k y

    Argos

    Hledáme nové hráče,kteří jsou schopni hrát turnaje a věž.Napiš ve hře veliteli nebo někomu ze zástupců.
  8. Ch u c k y

    Diskuze Síla hudby

    Tak už mě to docvaklo,nepřímé spojení znamená,že se musí dotýkat alespoň sbory. Díky je to tak a nemusí být ani stejný typ.
  9. Ch u c k y

    Diskuze Síla hudby

    Zdravím,píše se,že sbory mohou být propojeny s hájem přímo i nepřímo.V osadnících žádné nové cesty nejsou a na klasických ulicích které mám propojené s hájem sbory nefungují?
  10. Ch u c k y

    Diskuze Pomsta vyhnanců

    Kupec = vopruz.Zábava se pomalu vytrácí.
  11. Ch u c k y

    Diskuze Týmový duch

    Tato hra se začíná stávat nudnou,pouze sledovat kupce při jejich pochodu není nic moc.Pro někoho kdo si jednou,dvakrát otevře hru je i nereálné sehnat větší množství osvíceného zboží s 10% rozpadem.Toto se netýká těch kteří vyrábějí výhonky.
  12. Ch u c k y

    Diskuze Týmový duch

    Je trochu deprimující,když kouknu na trh a nenajdu jedinou nabídku standartního,živoucího ani osvíceného zboží z mé výroby.Možná by pomohlo,když je možnost změny pozice tak udělat změnu zboží a srovnat trochu trh.
  13. Ch u c k y

    Diskuze Týmový duch

    Opět nevyvážený trh snad horší než z houbičkami v minulé kapitole,tam jsem mohl aspoň nabídnout více zboží i s prodělkem.
Nahoru