• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od BMC George

  1. Aktuálnost a použitelnost WiKi

    Je pravdou, že Wiki je dost nepřehledná. Když se chci dozvědět o stupních ohnivého fénixe a dám vyhledat jeho název tak se mi zobrazí událos ve které byl pak ještě musím na něco kliknout a tam se mi akorát ukážou tři stupně fénixe (1,5,10). Bylo by fajn, kdyby se po zadání názvu zobrazilo vše o...
  2. Dílny

    Velikost dílny neodpovídá. Mám dílnu u lidí na 16 a má rozměr 3x4 . U vás je napsáno 3x5. Těch chyb je tu poměrně dost, měl by se tomu někdo lépe věnovat.
  3. Kasárny

    tak už jsem to asi pochopil, 24 je součet levelů zbrojnic a na druhém světě to asi není zavedené.
  4. Kasárny

    zbrojnice chápu to číslo, mám 4 a sčítá se jejich rozsah, ale nechápu to číslo +24 kde se bere. Na druhém světě žádný bonus svatyně nemám.
  5. Kasárny

    Chtěl bych se zeptat, odkud se v kasárnách bere Bonus svatyně pod rozsahem výcviku a čím se dá ovlivnit. Děkuji.
  6. Březnové soutěžinky

    11
  7. Chybný sběr mincí z obytných budov

    Reprodukovat první fázi chyby je úplně jednoduchá, stačí jen kliknout na jednu obytnou budovu, která postačí pro doplnění skladiště aby bylo plné (musí ve skladišti chybět aspoň polovina hodnoty budovy). Tam nastane ten hlavní problém s tím doplněním. Toto samé se děje i na prvním světě.
  8. Chybný sběr mincí z obytných budov

    Mohu se zeptat, zda se to nějak řeší ?
  9. Únorové soutěžinky

    125
  10. Chybný sběr mincí z obytných budov

    už by se s tou chybějící mincí mohlo něco udělat, mám to z 90 % a ani to stále nedoplňuje tu poslední minci. Provedl jsem dva sběry, zaznamenal časový průběh, aby bylo vidět, že se to děje stále.
  11. vyhledávání ve WIKI

    děkuji, nejlepší odpověď ;)
  12. vyhledávání ve WIKI

    Stejně jsem tam nenašel co v kterém levelu budova vyrábí. :(
  13. vyhledávání ve WIKI

    Můžete mi někdo poradit, nebo napsat odkaz kde najdu rozpis rozšíření Parního golema ? Pro mě je nějak wiki nepřehledná a ani neumí najít to co se zadá. Odkáže to na soutěž ve která je Parní golem zmíněn a další odkaz u něho na rozvinuté budovy a tam Ohnivý fénix. Myslím si, že by to chtělo...
  14. Lednové soutěžinky

    1024
  15. Diskuze Sezóna snů

    Též by mě to zajímalo. Protože jsem nemohl jeden úkol dokonči, protože to bylo splnit úkol tajemství alchymie, který se mi splnil náhodně automaticky tím že jsem vyráběl zboží. Bylo mi řečeno, že když neotevřu sezónu snů, tak se úkoly neodepíšou.
Nahoru