• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od BigHans

  1. Chyba při vylepšování

    Zřejmě jste to pozorně nečetl. Jelikož tam vidím hned 3 chyby. První je, že se jedná o chybu a ne o opomenutí nebo záměr. Celou dobu se tu bavíme o tom jak se (ne)zobrazuje hodnota u kulturních budov a ne o tom jestli skutečně po vylepšení dostaneme danou kulturu. Druhá věc, to jak funguje...
  2. Chyba při vylepšování

    O tom právě mluvím, že to neukazuje správně hodnoty repsektive vůbec a to je podle mě chyba. Zkusil jsem vyplýtvat 16 rekonstrukce na vylepšení budovy abych si to otestoval a ono to normálně přidá ty extra body, ale na té záložce se to vůbec nezobrazuje a to by měli opravit, protože to je...
  3. Chyba při vylepšování

    Takže to prozatím teda nemám vylepšovat dokud to neopraví?
  4. Chyba při vylepšování

    Zlatá propast nezvyšuje obyvatelstvo od úrovně 31-35 z nějakého důvodu, proč to se tam nepíše. Ale od 32. úrovně by to mělo vyrábět manu, takže nejspíš kompenzace? Jinak ta nízká výroba bude asi záviset na úrovně hlavního sídla a kapitoly ve které jsem, takže to bych neřešil. Mě jen mátlo, že to...
  5. Chyba při vylepšování

    A. - v1.160.3-(967bc1a) B. - Version 106.0.5249.103 (Official Build) (64-bit) C. - Edition Windows 10 Pro Version 21H2 OS build 19044.1889 Experience Windows Feature Experience Pack 120.2212.4180.0 D. - Winyandor E. - 5 F. - Zlatá propast při vylepšení nezvyšuje...
Nahoru