• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od BiggJOEcz

  1. BiggJOEcz

    Prosincové soutěžinky

    45
  2. BiggJOEcz

    Diskuze Velká vánoční soutěž

    To by bylo bez debat nefér :), ono i pro tyto případy by krásně platilo to, jak jsem psal..by dostala 0.bodů (př.10 bodů - 100 odpovědí = prakticky 0 bodů :) Jsem špatně pochopil Tvoji poslední větu,, že by se v případě více kusů napočítaných předmětů nepočítaly body, ale jen bod za název...
  3. BiggJOEcz

    Diskuze Velká vánoční soutěž

    možná by bylo férové, kdyby se body od správné odpovědi odečítaly podle toho, o kolik se odpoví více, tj. pokud bude odpovědí 10 za 10.bodů, pak pokud třeba přestřelím a napíšu 12, tak dostanu 10-2= 8 bodů, vlastně stejný princip, jak když napíšu 8 správných odpovědí, tak dostanu taky 8.bodů...
  4. BiggJOEcz

    Soutěž Velká vánoční soutěž

    1.úkol: =5x, Lesní mýtina na 2.úrovni 2.úkol: =1x, Věž krále zimy 3.úkol: =11x, Cvičiště na 17.levelu 4.úkol: =3x, Centrum vody na 3.úrovni 5.úkol: =8x, Noční farma na 3.úrovni 6.úkol: =1x, Vílí portál na 2.úrovni 7.úkol: =17x, Shromaždiště orků na 4.úrovni 8.úkol...
  5. BiggJOEcz

    Elfové versus lidé

    -7
  6. BiggJOEcz

    Diskuze O nejlepší vědomosti III

    Jsem moc rád, že tato Vědomostní soutěž byla více složitější, než obvykle (viz. otázka č.6 :cool: , která ale překvapivě byla jen za 2 body) Těším se na další, snad bude i trocha toho hledání budovy z výřezu, to je taky výzva. Hezký večer a díky moc za dia.
  7. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    7.úkol : Věž má 3 úrovně k průzkumu. Každá úroveň má 4 úseky a každý z nich má 4 střety. Každý střet obsahuje 1.truhlu. Abychom se tedy dostali úplně nahoru, musímě překonat celkem 48 truhel (3x4x4) 1. bod Mezi odměny patří : Déšť mincí, Úlomky kouzel, Portálové bonusy, Atrefakty, Obchodní...
  8. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    6.úkol : Trpaslíci - měď, žula Víly - Slunečnice, samet, kokon, ambrozie, nočnice, světluška, snová ovečka, lektvar noci Orkové & Goblini - tvrdá houbička, houbička duše, houbička síly, houbička vědění, výzbroj, trus orků, trosky, kořist Lesní elfové - slzy many, duchové dřeva, zvonkohra...
  9. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    5.úkol : Body do žebříčku se připisují za pracující populaci, za potřebnou kulturu, za vyřešení střetů v provinciích, za prastaré divy i jejich efekt, a za výsledky v turnaji při umístění v TOP100. 5. bodů Za poskytnutí sousedské výpomoci můžeme získat mince, zásoby, body do společenství, odměn...
  10. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    4.úkol : Ve hře máme k dispozici 6.kouzel: Síla zásob, Magický dar, Magická výroba, Inspirující rozjímání, Krmení, Teleportace budovy. 6. bodu Můžeme je různě získat jako odměny v Turnaji, ve Věži, v Tajemné truhle, během Událostí či výrobou v Akademii 5. bodu
  11. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    3.úkol : Kupec se k nám nastěhoval v 18.kapitole Teamový Duch a to do vylepšeného Tržiště na 7.úroveň. 1. bod Rozpadu podléhá Mana, Božská semínka, Unurium, Živoucí zboží, Osvícené zboží 5. bodu
  12. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    2.úkol : Při nasbírání prvních 97 relikvií se mi zvýší produkce na 303% 1. bod Vykoupit střet za pomocí Orků budeme moct, jakmile dosáhneme 8.kapitoly po výzkumu Množírny a vylepšením zbrojnice na 20.levelu, od kdy můžeme Orky produkovat. 1. bod
  13. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    1.úkol (druhá otázka): Bonusové relikvie pro moje město zjistím v hlavním sídle v záložce Relikvie. 1. bod
  14. BiggJOEcz

    Soutěž O nejlepší vědomosti III

    1. úkol : Hlavní sídlo + Dělnická chatrč 1. bod
  15. BiggJOEcz

    Srpnové soutěžinky

    28
Nahoru