• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od bembela

  1. bembela

    Nelze ověřit Nelze přidat VB do divů

    prosím pracně jsem se sem dostala přez jiný prohlížeč ----- po aktualizaci dnes nejde ve druhém světě chaat a ani se přez prohlížeč chrome nedostaneme na forum ani wiky .... potvrzeno i dalšími hráči v cechu
  2. bembela

    Diskuze Elementálové

    Děkuji za rasu elementálů ... moc krásná rasa ... včera jsem jí zdárně dokončila a moc jsem si jí užila ... nádherná grafika . Víc takových do budoucna:)
  3. bembela

    Elfové versus lidé

    +11
  4. bembela

    Rychle, než příjde moderátor!

    sladkých 17
  5. bembela

    Rychle, než příjde moderátor!

    oprava 15
  6. bembela

    Rychle, než příjde moderátor!

    14
  7. bembela

    Není chyba NEPŘIČTENÍ SUROVIN po motivaci

    Díky ... stalo se :-) ... to jsem zkoušela už včera ... i po hodině další hry se stavy nezměnily //Sloučen doublepost, Iddun
  8. bembela

    Diskuze Verze 1.39

    jen pro info ... přečtěte si ... právě jsem nahlašovala chybu v tom neodolatelném majáku ... takže já nedostávám už ani ten trošek co má dávat
  9. bembela

    Není chyba NEPŘIČTENÍ SUROVIN po motivaci

    Svět Winyandor - za elfy Vlastním div Křišťálový maják ... nyní jej vylepšuji ale v době kdy jsem problém objevila byl na úrovni 9 při 375 otevřených provinciích. To znamená , že bych měla získat od každé suroviny 2 813 kusů. Včera jsem při motivaci zjistila že se mi po otevření truhly neobjeví...
  10. bembela

    Diskuze Verze 1.39

    měla bych návrh .... myslím že by se vývojáři mohli nad ním zamyslet a mnoha hráčům by alespoň částečně vrátily ztráty Mohli by podle toho na jaké je maják nebo zvonice úrovni přidávat bedny .. maják na 1 - 4 bedna, na úrovni 2-5 beden atd, a aby jsme to neměli teda tak jednoduché, tak to třeba...
  11. bembela

    Neaktuální Výměna VB za zásoby a opačně

    ... také by se mi tato funkce velmi líbila ... a myslím že by to bylo i na podporu používání požehnání, které bylo přidáno do hry
  12. bembela

    Diskuze Verze 1.39

    ... musím jen souhlasit s výše uvedenými názory, když je to tak super pro ostatní hráče ( teda ty menší a méně aktivní ) proč tu ještě nejsou jejich oslavné ódy na změnu. Za sebe musím říci, že končím s motivací světa .... napackuji těch 10 lidí co mi motivaci vracejí a zbylé mrtvé účty již budu...
  13. bembela

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ... velký souhlas ... hráči stojí a čekají .... mnoho jich nadává protože již sebrali výrobu a to i 48 hodinovou
  14. bembela

    Diskuze Dobrodružství společenství

    ... nebylo by vůbec od věci kdyby nám dali vědět jestli se pokusí Dobrodružství nahodit ještě dnes ... nebo celou akci odloží... když jsem viděla, že se neobjevilo ve skladu přestala jsem sbírat a nyní stojí výroba
  15. bembela

    Duplikát Motivácia

    Bylo by velmi dobré, kdyby motivující hráč spolu s jménem motivované kultury mohl vidět i množství kultury, aby mohl co nejefektivněji vybrat kulturní budovu. Pokud to někdo hraje delší dobu nepamatuje si velikost kultury z různých eventů na různých úrovních.
Nahoru