• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Baxcze

  1. Baxcze

    obchodování

    Ahoj všem Hledám někoho s kým bych mohl vyměňovat svitky za křišťál.Kdo má zájem písněte mi zprávu ve hře.Pouze pomět 1:1. Příspěvek byl přesunut do Otázek a odpovědí. Sjöfn
  2. Baxcze

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Taky jsem bral jen ty dobrý poměry ale padalo mi všechno jen ne to co jsem chtěl.Nic jsem nikde neměnil takže podle všeho už mám asi smůlu pěkný no to je teda event jak stehno.
  3. Baxcze

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Přiznám se že nechápu jak může mít někdo už 9 tlapu já mám jen 3 a dělám 69 úkol.Kdepak jsem udělal chybu klíče kolem města sbírám neustále.
  4. Baxcze

    STARS

    Ahoj všem Hledám do svého společenství hráče kteří se nechtějí honit za nejlepšími výsledky z akcí typu turnaje, dobrodružství společenství apod...chci si jen pokecat vyměnit suroviny a dát sousedskou výpomoc.Takže pokud je tu mezi vámi někdo takový kdo to chce hrát na pohodu dejte vědět.Nikoho...
  5. Baxcze

    elementálové

    @aikomi díky moc no to mě čeká pěkná fuška ještě hedvábí a drahokamy.Kouzlo magická výroba funguje i na živoucí zboží?Mně připadalo že se mi výroba platiny při sběru nezvedla.Díky moc za to co jsi napsala to mi ušetří přeci jen čas když se na to můžu už teď připravit.
  6. Baxcze

    elementálové

    @aikomi Můžeš mi prosím s předstihem povědět na čem mám ještě začít pracovat než se dostanu dál?
  7. Baxcze

    elementálové

    Hmmm dobrá pakárna už jsem se dostal k elementálům a úkol mi říká postav manufakturu na prkna a kam to mám asi postavit a aby toho nebylo málo hned na lvl 24.Která moudrá hlava na to přišla a co to má za matroš to bude asi síla.
  8. Baxcze

    Diskuze Věž věčnosti

    Tak ta věž věčnosti není obrovské zklamání ale vyloženě těžkej propadák..Odměny vůči ztrátám na vojsku nebo surovinách včetně many a semínek těžce neadekvátní.Párkrát jsem ji zkusil a tím to končí a to jsem nedošel až do úplného konce.To by ty ztráty byli ještě větší.No to se vývojáři opět...
  9. Baxcze

    Nespravedlnost v Elvenaru

    Naprosto s tebou souhlasím.Jsem ocelář a toho místa na výrobu základní bonusové manufaktury je potřeba opravdu hodně.Tímto se ale měli vývojáři zabývat ještě před tím než spustili jakoukoli akci nebo Dobrodružství společenství.Ty obrázky od tebe hovoří jasně.
  10. Baxcze

    Diskuze Letní mořské panny

    Koukám že opět tam jsou úkoly na základní bonusové manufaktury.No myslel jsem si že to tu už někdo napíše ale zatím nic.Ti co mají jako základní bonusovou manufakturu mramor nebo dřevo jsou ve výhodě proti těm co mají železo co se do počtu polí týká.Já mám železo a jedna manufaktura mi zabere...
  11. Baxcze

    Diskuze Řemeslná výroba

    Mohl by mi prosím někdo vysvětlit k čemu je to krmení co se dá vyrábět v řemeslné výrobě.Nikde jsem na foru o tom nic nenašel.
  12. Baxcze

    Diskuze Dobrodružství společenství

    To je jen ten základ pokud k tomu ještě nepřidají odznaky za výrobu vojáků,výrobu kouzel,sběr mincí a kdo ví co ještě...
  13. Baxcze

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Jak to tak pročítám tak se tu začíná často objevovat slovo "BREČÍŠ".Ne fak u toho nebrečím.To že někdo napíše že se mu něco nelíbí nebo že by to šlo udělat jinak není žádné brečení.Jinak doporučují si někde na netu najít význam toho slova aby byli dotyční v obraze co to vůbec znamená. Byl jsem...
  14. Baxcze

    Diskuze Dobrodružství společenství

    S hráčem katrms v něčem souhlasím. vyklikávat 20 až 30 sousedů by bylo časově náročné... v tomto má pravdu vyklikávat tolik sousedů je skutečně velmi náročné pokud to jsou sousedé kteří oplácí.Proč by si hráč nemohl udělat nějaký svůj seznam hráčů kteří mu pomoc oplácejí a jedním kliknutím by...
  15. Baxcze

    Diskuze Čarodějové & draci

    Když to tu tak pročítám tak Čarodějové a draci bude pěknej záhul na místo.Splnil jsem prvních několik málo úkolů a už mám z toho hlavu v pejru co budu dělat dál.Mohl bych tu někoho poprosit o nějaké obrázky jak to přibližně postavit.Plánuju postavit od každé fakulty 4 budovy jak tu už bylo...
Nahoru