• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Baska

  1. Zadání 1. úkol

    20 0 Bodů
  2. Zadání 4. úkol

    Výřez 1. - ENAROVO VELVYSLANECTVÍ - prastarý div lesních elfů - 1-20 úroveň Výřez 2. - HLAVNÍ SÍDLO LIDÍ - úroveň 23 Výřez 3. - ZLATÝ MAJÁK - kulturní budova elfů
  3. Zadání 3. úkol

    AŽ, DY, HS Body: 0
  4. Zadání 2. úkol

    NOVÁ RASA NAKLADAČ - OBELHAT - VALOUN - ÁMOSE - REDL - AHA - SN - A Body: 10
  5. Zadání 1. úkol

    32 Body: 0
  6. 1. kolo

    11
  7. 7. otázka

    1592
  8. Diskuze k soutěži

    Díky, už jsem se dočkala :-)
  9. Diskuze k soutěži

    Zdravím a mám dotaz, stále mi čeká odpověď na 5.otázku na schválení !!! Není to nějaký zádrhel? Děkuji za odpověď: Baška
  10. 6. otázka

    Každý oddíl zabírá jeden šestiúhelník. * * * Hodnocení: 1/2
  11. 5. otázka

    Poplatek obchodníkovi, který činí 50%, neplatíme u objevených hráčů nebo při obchodování v rámci svého společenství. * * * Hodnocení: 2/2
  12. 4. otázka

    Sousedskou výpomoc mohu poskytnout objeveným hráčům na mapě světa nebo hráčům, kteří jsou členy mého společenství. * * * Hodnocení: 2/2
  13. 3. otázka

    12 bodů * * * Hodnocení: 0/1
  14. 2. otázka

    Rozšíření města je možné třemi způsoby - 1) - výzkumem příslušné technologie, 2) - za vyřešení střetů v určitém počtu získaných provincií, 3) - nákupem za diamanty * * * Hodnocení: 3/3
  15. 1. otázka

    17.000 mincí, 3.300 zásob, 400 mramoru, 500 oceli, 550 dřeva, místo 4 x 5, 19 lidí, 97 kulturních bodů, musíme mít výzkum - moderních kasáren, výstavba trvá 4.46 minut * * * Hodnocení: 9/10
Nahoru