• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Banderoi

  1. Banderoi

    Serious Company

    Zdravím ty co zde ještě přežili.Díky perfektnímu servisu od INNO nám to zabalil další dlouholetý spoluhráč,takže kdyby snad někdo trochu schopnější s rozvinutějším městem chtěl změnit lokál,ozvěte se.
  2. Banderoi

    Petice_Divy

    Dnes mi přišla zpráva tak ji sem přidám...osobně si myslím,že "BREČÍME DOBŘE,ALE NA ŠPATNÉM HROBĚ." Banderoi , neviem či ešte hráš túto hriu a aj koľký členovia tvojho spoločenstva. Prečo sa pýtam , z jedného prozaického dôvodu , z tzv. vylepšenia hry Elvenar . "Vylepšenie " hry sa týka hlavne...
  3. Banderoi

    Petice_Divy

    Není dořešený slavný Kotlík,který většina hráčů ignoruje a neřeší,protože ho neberou jako podraz,ale omyl mistrů ve vývoji a nasadí se divy??
  4. Banderoi

    Petice_Divy

    Z toho plyne,že ty divy ,které byly úplně na nic-třeba hlubina-stavěl jsem jí kdysi a když byla na 8. tak jsem jí zboural,protože nebylo místo,a byla na nic!! -tak teď je konečně vynikající. Stejně tak Knihovna tajemství-po 8.letech hry se zjistilo,že ty divy byly na nic,tak je vývojáři...
  5. Banderoi

    Petice_Divy

    Tak nám napsala Embla na discordu.- # <:ancientwonder:1144260234404175892> **Změny prastarých divů – pojďme se podívat na některá velká vylepšení **<:ancientwonder:1144260234404175892> Minulý týden jsme přišli se sadou významných změn prastarých divů. V prvním oznámení jsme se zaměřili spíše...
  6. Banderoi

    Petice_Divy

    Portálový bonus není určen na úlomky!!!To je jako když zdraží elektřinu,tak ti poradím,vylej si benzín z auta a zatop si a uvař?Takže úlomky a královské rekonstrukce,by měly jít normálně vyrobit ,když je jich tolik potřeba.
  7. Banderoi

    Petice_Divy

    To jsi napsala velmi hezky-toto vše se mělo vyřešit na betě,kde už hráči protestovali proti změnám a netahat to nedořešené tady do hry.
  8. Banderoi

    Petice_Divy

    **§ 7 Pushing** Je přísně zakázáno využívat tzv. „push-účty“. Termínem pushing se definuje nevyvážené převádění zdrojů (suroviny, vědomostní body) z jednoho účtu na druhý, i když dané účty nepatří stejnému hráči. Rovněž je zakázáno provádět v jakékoliv formě obchody (suroviny, vědomostní body)...
  9. Banderoi

    Předáno Kapacita zásobníku na rozbité úlomky.

    Osobně si myslím,že to bude fajn,protože jsem s tím taky válčil,ale je to nefér vůči hráčům,kteří si to za celou hru odtrpěli a nemohli ty úlomky ukládat.Je to tak od začátku,tak ať si tím každý projde,jaké to je když chybí úlomky když před chvilkou propadaly.
  10. Banderoi

    Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    Nevím co se děje,ale po super posledních přesunech,mám kolem sebe více dolů než hráčů.Čekám.že to jednou ránu zapnu a budu na mapě sám-Míval jsem v upozornění 30 stran o výpomoci sousedů,teď s bídou 15 stran.
  11. Banderoi

    Diskuze Podzimní zvířetník 2023

    Ta tapeta s tou příšerou je nádherná(Ta grafika se změnila jen k lepšímu!!!
  12. Banderoi

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    Díky za rady-vyřešeno-podpora zareagovala skvěle!!!!
  13. Banderoi

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    a když nemám runove kolo?
  14. Banderoi

    Pokec u Forsetiho

    Dnes na mě vyskočil ve hře pěkný příspěvek.... Důležité Migrace herních kapitol - zpětné ohlédnutí Vy se ale opravdu umíte pochválit!Jaká migrace herních kapitol???Tomu opravdu nerozumím.Co je na tom důležitého?Někomu jste zjednodušili hru?
  15. Banderoi

    Nejlepší budova z eventu

    A abychom jen nehanili tak tady se pochlubte ,která se Vám líbí nejvíce a je užitečná.
Nahoru