• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od athlo

  1. athlo

    Soutěž O nejlepší budovu události Zapovězené ruiny

    Trolové .. skoro tak krásní jako medvědi :)
  2. athlo

    Diskuze Zapovězené ruiny

    Já už mám v ostré verzi 120 holí, 140 zbývá, abych dosáhl až na poslední část ruin: Kouzelnická hostina (mana+mana+mana). Statisticky je při braní truhel s 3 holemi, ev. těch nejlevnějších truhel, cena hole asi 25 svitků. Tedy potřebuji ještě 3500 svitků. Zbývá mi ješté 26 úkolů. Za každý...
  3. athlo

    Opakující se úkoly

    Teď mne napadlo, že kdyby nějaký hráč, říkejme mu třeba Robot, byl dost pozorný, mohl by například před vyzvednutím produkce z manufaktur protočit úkoly tak, aby ke každé manufaktuře získal ještě extra mince a zásoby. Podobně třeba při plnění úkolu události a dobývání provincií. Do jaké úrovně...
  4. athlo

    Opakující se úkoly

    Přesně. Já pravidelně odmítám: pokročilé nástroje, 1D produkci manufaktur, a vesměs i vylepšení budov. Téměř 50 % se mi nevyplatí vůbec dělat, nebo na ně čekat. No a s tím jak budu postupovat provinciemi budou nerealizovatelné úkoly jenom přibývat.
  5. athlo

    Opakující se úkoly

    Jsem v kapitole Půlčíci, ale stále se mi zobrazují opakující úkoly (viz tabulka). Stále v tom samém pořadí. Je to to vrchol těchto úkolů? Nebo se někdy v pozdější kapitole odměny & nároky přece jenom zvýší? Úkol Název Mince Zásoby 6x pokročilé nástroje Další nástroje 80 000 2 000 8x...
  6. athlo

    Lednové soutěžinky

    21
  7. athlo

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    Děkuji všem zúčastněným za přání. A nejlepší koledníci: @Kvietko @GorGlin @Helinille @ElfNostradamus @shangila
  8. athlo

    Diskuze Verze 1.141

    Určitě se to nedá vrátit zpět. Na jakém rozlišení hru hrajete a co by z těchto záložek s popiskami viděli lidé s nižším rozlišením?
  9. athlo

    úkol - kapitola orkové

    Přesně tento úkol mi taky zamotal hlavu .. v popisu úkolu by se hodilo přidat alespoň do závorky, že jde o Shromaždiště orků.
  10. athlo

    Diskuze O nejlepší budovu Mlžného lesa

    Wau :O Taky děkuji za výhru :diamond:
  11. athlo

    Diskuze Kouzlo zimy

    Opravdu není součástí této události systém Lig? Takže žádné pojízdné knihovny? Ale odměny typu "Buď 100% zásob nebo mincí nebo 20 prastarých vědomostí" jsou super, a taky se objevily Doušky vyjasnění a Spektrální kameny.
  12. athlo

    Diskuze Verze 1.141

    @SmolicekPacholicek Toto už je 3. turnaj v novém systému, který je výhodný pro začínající hráče = nemusí čekat 9 týdnů ~ 2 měsíce na to, než se jim doplní zásoby relikvií potřebných pro výrobu Spojovacího činidla, ev. jiných kouzel. Navíc došlo i ke znáhodnění odměn, takže už to není tak, že s...
  13. athlo

    Soutěž O nejlepší budovu Mlžného lesa

    Medvědi, sice se moc dlouho ve vesnici neohřejí (jejich produkce many není kdo ví co), ale o krásnější tato událost byla.
  14. athlo

    Diskuze Verze 1.141

    Mne velmi nadchl okolní les okolo mých vesnic v mobilní hře. To je fakt krása. Škoda, že musí ustoupit mým developerským záměrům. :D
  15. athlo

    Diskuze Mlžný les 2021

    Ja bych byl možná raději za Bronzovou odměnu. Ze stříbrných odměn se mi hromadí kolotoče, které jsou a nejsou tak dobré jako knihovny. No prostě se mi z kolotočů hromadí 10 % navýšení zásob. Jenže jsem měl pocit, že bych s cíleným hraním na bronzovou nedosáhl na 9. rozšíření základny. Ale možná...
Nahoru