• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od ApolenaR

  1. Nové prastaré divy

    1. a 2. souhlas. Zkrácení doby průzkumu provincií je super nápad! Napadá mne ještě něco pro posílení stavařů. Jak jsou divy na posílení sousedské pomoci u kulturek, mohlo by být něco u dělnické chatrče. Opacičkovaný stavitel by tak byl rychlejší o více než jen současných 10%.
  2. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    @Lovec Krys Tak jsem udělala ještě pokus a máš pravdu - odměny chodí i když jsi zablokovaný... takže fakt se jede do mínusu. Ale pokud se chceš odblokovat, tak musíš splatit vše. Takže lovci pokladů se musí smířit s tím, že do divů si musejí pak dávat jen a jen sami, odměny propadnou...
  3. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    @GorGlin jak se dá zjistit aktuální stav?? A ano - do "Nápady a návrhy" jsem dala příspěvek, že by bylo dobré, aby hráč věděl, jak na tom je. Někdo z Inna to cca po 2 dnech zablokoval s tím, že to se do hry zavádět neplánuje. Mě to přijde jako podpásovka - je to něco, co hráče ve hře nějakým...
  4. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Také si myslím, že tohle vylepšení není úplně ideálně nastavené... Jako jo, je to super, všichni teď vylepšují divy hyper rychlostí... Ale... Myslím, že využití run do divů se mohlo vymyslet lépe... Runy mohly být zaneseny do tržiště, kde by se za ně mohlo kupovat něco jiného - např. za určitý...
  5. Info o limitu VB z pomoci

    Se zavedením VB za runy došlo také k zavedení limitu pro pomoc s vkládáním VB do cizích divů. Ale tento limit je "neviditelný" a hráč nemá vůbec přehled jak na tom je. Ať už jde o "lovení odměn" jak to dělá ve velkém všemi známý kopol. A nebo jen o to, že silnější hráči by těm slabším a...
  6. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    @Lovec Krys Děkuji za info. No, mě to celkově přijde trochu nedotažené. Pokud mne něco ve hře limituje, tak bych to měla vědět a mít o tom přehled. Vzhledem k tomu, že z limitu se odečítají i VB, které dostanu za příspěvek do cizího divu, tak by měl člověk vědět, jak na tom je a zda si dát...
  7. Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    @Lovec Krys Dá se někde ve hře zjistit, jak na tom hráč je s tím +- vkládáním VBček? Myslím tím, zda se mohu někde dozvědět svůj aktuální limit? Děkuji
Nahoru