• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Anthalas

  1. Diskuze Přesun hráčů - nové změny

    já myslím že se to povedlo , půlka mapy prázdná tak se aspoň dobře klikají prachy :) celou hru jsem nejspíš na kraji mapy a asi je mě to už souzeno .
  2. Discord

    Obětoval jsem tomu pár desítek minut abych teda ten zázrak vyzkoušel. na pokec pro přátele asi dobrý a to je vlastně vše . Chatovacích aplikací je tuna a na další už nemám v hlavě prostor tak to nechám ostatním a z koncem fóra budu čerpat informace od lidí ve spolku . Přeji ať vám to na nové...
  3. Diskuze Síla hudby

    Ano a opět jako pokaždé je trh zasekaný , čert vem obchodníka do pekel . 244 stránek na bloky :)
  4. Star Wars 1

    Spolek má nový název a nové vedení , takže v případě zájmu pište filipvalenta. Ahoj , hledáme hráče, kteří by doplnili stávající . Ve věži chodíme pouze pro zlato a turnaje zvládáme velmi dobře, však v dnešní době už je vše v přehledu společenství, tak budeme rádi, když se podíváte sami. -...
  5. Diskuze Pomsta vyhnanců

    Mana , unurium , semeno vše jde nějak ovlivnit ale ten kdo vymyslel toho kupce by zasloužil 100 ran bičem . Pokud nevyrábíš cihle tak je to tak úmorná věc až to přestává bavit .
  6. Přesuny měst

    ja taky děkuji :) 2 roky jsem čekal na přesun z kraje mapy někam kde to žije už jsem ani nedoufal že to tlačítko na přesun funguje , ale koukam že to moc nepomohlo když po pár měsících mám kolem sebe opět měsíční krajinu :)
  7. Diskuze Verze 1.141

    jen dotaz co je úroveň společenství ? Mimochodem ty ikony v tržišti se podle mě moc nepovedly , stará verze byla mnohem přehlednější.
  8. Diskuze Dobrodružství společenství

    a vám to vybírání odznaku přijde rychlé ? vybírat více odznaku je o nervy . To že by šlo celý proces zautomatizovat ani mluvit nebudu . WinterPhoenix nespadl , už nějaký pátek vcelku obstojně chodím po svých . Edit : Idavis přesně to mám na mysli , tlačítko vyzvednout je malinko poškozené .
  9. Diskuze Dobrodružství společenství

    nešlo by udělat vybírání odznaků ještě pomaleji ?
  10. Diskuze Týmový duch

    tahle rasa skončila po par tydnech , od vylepseni produkcnich budov je to jen tupe 2h klikani a nekonecne cekani . kdo vymyslel ty pocty odznaku je asi pritel S/M salonu . Kdyby aspon daly vyrobu po trech hodinach aby clovek porad nemusel lezt do mesta ale to neeee .
  11. Diskuze Týmový duch

    no a co teprve po 1 ks vyrabet tisice odznaku , to je teprve zabava :) osvicene prestanes temer potrebovat po dokonceni lvl 3 center
  12. Diskuze Týmový duch

    aha , takže podle všeho portál lvl 2 + čmelák na vysokém levelu žádný odznak nepřidává , takže pochybuju že s portálem lvl 3-4 se to změní .
  13. Diskuze Týmový duch

    máte opravdu potvrzené že portál se čmelákem vyrábí dva odznaky ? popřípadě portál lvl 4 ? Pár lidí mě psalo že to není pravda.
  14. Diskuze Týmový duch

    Tak to vypadá, že kdo vyrábí výhonky tak vyhrál a kdo je potřebuje je v pytli :) snad se trh ještě rozjede pač jestli se ty nůžky ještě rozevřou tak to bude opět strašná zábava pro hodně lidí spoléhat jen na kupce .
  15. Diskuze Verze 1.126

    Tak se priznejte :) kdo me presunul na jine misto den po tom co jsem o tom napsal na foru ? :) Kdysi jsem tu cetl ze to admini nemuzou ovlivnit ( jestli to teda plati ). tak to beru jako pekne nacasovanou nahodu :)
Nahoru