• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od annaj

  1. annaj

    Petice_Divy

    No odpočinout by jsi si měl nejspíš ty. Nemusíš vůbec dělat divy a královské rekonstrukce tak nepotřebuješ. Chápeš?
  2. annaj

    Petice_Divy

    Zkušenosti z jiných her mě vedou k závěru, že se nic vracet nebude, jen budou kosmetické změny, jestli vůbec. Ono by to naštvalo ještě víc, protože jsme už začali svá města přestavovat a reagovat na nové podmínky, stavět nové budovy,divy a do nich přispívat. Nedokážu si představit, že mi zase...
  3. annaj

    Petice_Divy

    Chápu, že velké změny znamenají menší pohromu ale čas ukáže, jestli se dokážeme přizpůsobit a přijít časem na to jak ji s novými podmínkami hrát či nikoliv
  4. annaj

    Elfové versus lidé

    28
  5. annaj

    Elfové versus lidé

    35
  6. annaj

    Rychle, než příjde moderátor!

    4
  7. annaj

    Elfové versus lidé

    35
  8. annaj

    Terra incognita

    Číst neumím, proto tak píšu :-)
  9. annaj

    Elfové versus lidé

    36
  10. annaj

    Rychle, než příjde moderátor!

    3
  11. annaj

    Říše Elfů

    Myslím, že mám co do toho povídat, protože jsem u vás chvíli byl. A to co píši, jsou dobře míněné rady. Měli by jste spíš napsat, jakého hráče s jakým postavením a ambicemi hledáte. Je jasné, že když přijdu z lepšího do horšího, tak mám problém. Z nouze cnost. Připadal jsem si spíš frustrovaný...
  12. annaj

    Terra incognita

    A vaše společenství a ty sám jsi spadl z měsíce? Jak se jmenujete , kolikátí jste? Koho si asi tak představujete? Kopete 5. ligu a chcete prvoligového hráče? :-) Aktivního hráče? A ostatní ve společenství nehrajou? To bude asi motivace pro toho aktivního :-)
  13. annaj

    Rychle, než příjde moderátor!

    1
  14. annaj

    Říše Elfů

    Ale to se musíte také ukázat vy sami . To se pak nediv
  15. annaj

    Elfové versus lidé

    34
Nahoru