• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Angedev

  1. Angedev

    Petice_Divy

    Marně přemýšlím, proč by znovu měli uvádět něco, co už bylo součástí předchozího oznámení... O snížení efektu některých divů a změně ceny za vylepšení nás informovali hned v první zprávě ohledně této úpravy.
  2. Angedev

    Elvenarové - Pokladnice vědění

    Citace z Wiki: Dovolila bych si tedy nesouhlasit s tvrzením, že "na Wiki nic napsaného není" ;)
  3. Angedev

    Discord

    @Jasnost Vidíš, to je tak, když mě ty komentáře zblbnou natolik, že zapomenu, co jsem četla na začátku :D
  4. Angedev

    Discord

    Nemyslím si, že by bylo v plánu nějak dlouhodobě provozovat obě platformy, spíš bych očekávala, že nám fórum dříve či později vezmou. Takže si nemyslím, že by došlo k tomu, že "Discordní nadšenci zjistí, že musí navštěvovat obě platformy". Ale je to jen můj názor, jak to bude nakonec fungovat...
  5. Angedev

    Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    @Najdana Musíš si architekta přepnout na betu, pak to půjde :)
  6. Angedev

    Sapphire Unicorns

    Ahoj! :) Po delší době se nám uvolnila místa a tak opět hledáme 3 aktivní hráče. Vše podstatné uvedeno výše a v popisu společenství. Zájemci prosím kontaktujte hráče mcallen přímo ve hře. Budeme se těšit! :)
  7. Angedev

    Diskuze Květinové probuzení

    Aha, tak to se omlouvám, brala jsem to jako obecnou reakci k události :)
  8. Angedev

    Diskuze Květinové probuzení

    A kde píšou něco o setu? Tady je rozvinutelná budova, pokud je mi známo...
  9. Angedev

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Musím říct, že ač jsem se toho obávala, tak minimálně v aplikaci (PC moc nepoužívám, tak nemohu hodnotit) je to uděláno absolutně nenásilnou formou, takže se to dá úplně bez problémů odingnorovat :)
  10. Angedev

    Diskuze Kotlík

    Uvítala bych, kdyby ve studijní fázi byl dostupný přehled surovin, které mám na skladě (mince, zboží, mana...). Nevím, jestli je to na PC, ale v appce jsem to nenašla. Nebo jsem slepá? :D Když chci přeměnit na čarodějnické body pouze část, docela špatně se to hlídá...
  11. Angedev

    Diskuze Kotlík

    Jak to chápu já, těmi "surovinami" jsou v části vaření pouze čarodějnické body, které by ti na konci týdne stejně propadly, takže vlastně o nic nepřijdeš (kromě části úlomků, které můžeš ale nemusíš použít). Svoje suroviny cpeš až do fáze studia a tam ten pokrok zůstává.
  12. Angedev

    Sapphire Unicorns

    Aha, tak to se omlouvám, nevím, kde se stala chyba :( Tvou zprávu jsem teď předala přímo veliteli, měl by se s tebou spojit :)
  13. Angedev

    Diskuze Kouzlo zimy 2022

    Myslíte, že zítra můžu ještě očekávat denní příděl klíčů? Potřebuju ještě 2 dárky, dost by mi to pomohlo :D
  14. Angedev

    Sapphire Unicorns

    Arendyll ;)
  15. Angedev

    Sapphire Unicorns

    Stále máme volná místa! Kdo se k nám přidá? :)
Nahoru