• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od alu5

  1. alu5

    Prosincové soutěžinky

    1202
  2. alu5

    Nesmyslný trh

    Mě bylo jasné, že si to hráči přáli a proto to udělali. A pokud chci pomoci nějakému hráči, tak je to super, ale jinak je to děs. Hlavně u toho živoucího zboží mě to přijde na blití. Já jsem třeba seknutá ve výzkumu, protože nemám šanci vyměnit 250tis. houbiček nebo mýdla hlavně pokud nemám...
  3. alu5

    Psaní zpráv

    Přes mobilní verzi musím před odesláním zprávy text označit a kopírovat a až poté odeslat. Přes mobil totiž kopírování skoro vůbec nefunguje a odkazy ve zprávě už vůbec ne....
  4. alu5

    Nesmyslný trh

    Od začátku co hraji byl trh 1:4 max, teď je najednou 1:8, takže je to v nabídkách ještě horší.... Podle mě to byl krok dost vedle. Hold si musíme dávat ještě většího bacha na to, abysme se neuklikly...
  5. alu5

    Propojení účtu fora s mobilem??

    Nejde a už jsem psala na podporu... neustále mně to píše toto: Elvenar – fantasy budovatelská hra Propojit účet na fóru Přihlas se k účtu, který chceš propojit se svým účtem na fóru. Po přihlášení použij znovu odkaz ze zprávy na fóru.
  6. alu5

    Srpnové soutěžinky

    358
  7. alu5

    Červencové soutěžinky

    35
  8. alu5

    Červnové soutěžinky

    328
  9. alu5

    Nezobrazování upozornění na novou zprávu v chatu

    U mě je chyba taky stále stejná na obou světech
  10. alu5

    Nezobrazování upozornění na novou zprávu v chatu

    A. Verze aplikace: 1.103.1-ba777a2-256 (cz1.103) B. Operační systém: Android C. Herní svět: Winyador a Arendyll D. Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5 E. Detailní popis chyby: Kdykoliv někdo vloží do chatu novou zprávu, tak to zjistím pouze tehdy, když kliknu na chat a otevřu...
  11. alu5

    Armáda

    Já to mám stejně jako ty. žoldnéře nemám, ale cvičiště teda upgraduju pořád. Občas tam něco málo vyrobím, třeba ty orky za orky. Ale jinak taky nepoužívám jiné jednotky, jako ty základní. A turnaj pokud chceš jet na body, tak je prej dobré jet jen po cca 8 a to jet na všechny hvězdičky. Já jedu...
  12. alu5

    Draci

    @Emhyr var Emreis II Já jsem teda z divů postavila Bludiště na manu a pak až Soumračnou akademii, ta se hodí na semínka, protože těch bude v dalších kapitolách potřeba hodně a jediné místo, kde se dají sehnat jsou tržiště a divy a občas je dávají i nějaké budovy z akcí, ale to není nic moc...
  13. alu5

    Zadání Bonusová otázka

    24
  14. alu5

    Zadání 8. úkol

    1. AKSPUKM - Kampus 2. NOÍPŽOENÁH - Požehnání 3. RBÁTON DÉŽNOLŮR - Tábor žoldnérů 4. ÁOPRLT ENLESTŮEM - Portál elementů 5. AROHYTMDKA - Drahokamy 6. RUPÍČLIC - Pulčíci 7. TKVNVĚIOÁ RPCINAZNUE - Květinová princezna 8. RIŠTŽKĚT - Tržiště 9. ÁDÍBVHTE - Hedvábí 10. INEAELRV - Elvenar...
  15. alu5

    Zadání 7. úkol

    Je to budova u Orků a Goblinů , kde se dá získat ve farmě na houbičky a kde se produkuje jako Tvrdá houbička. ----------------------------- 3 body
Nahoru